Odkryj, co w coachingu motywuje Twojego Klienta! Dołącz do Naszego Cyklu Spotkań!

 • Jesteś studentem, absolwentem lub po prostu interesujesz się coachingiem?
 • Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak motywacja wpływa na nasze działania?
 • Jak możesz ją wykorzystać do osiągnięcia swoich celów?

Jeśli tak, to nasz nowy cykl spotkań jest właśnie dla Ciebie!

Co to za spotkania? 

W ramach naszej nowej odsłony wcześniejszej formuły spotkań coachingowych grup wsparcia, zapraszamy na serię interaktywnych webinarów.

Podczas pierwszego spotkania skupimy się na introjekcji – jednej z form motywacji zewnętrznej.

Osoby, które w swojej narracji używają słów takich jak „muszę”, „powinienem”, „czuję się źle, jak…” czy „czuję się winny, jak nie wykonam swojej pracy dobrze”, mogą być motywowane przez introjekcję. To forma motywacji, gdzie działania są podyktowane oczekiwaniami nagród lub kar, mogąc prowadzić do poczucia dumy lub winy w zależności od wyników.

 • Opowiemy, jak rozpoznawać różne typy motywacji, jak je kształtować. Jak mogą one wpływać na Twoje życie zawodowe i osobiste.
 • Dowiesz się, jak za pomocą teorii samostanowienia (Self-Determination Theory, SDT) można rozpoznać i zrozumieć różne formy motywacji.
 • Sprawdzisz, które wpływają na zachowanie i samopoczucie Twoich klientów lub pracowników.
 • Czym jest teoria samostanowienia (SDT) i jak może wspierać praktykę coachingową?

SDT to naukowo podparta teoria, która opisuje, jak różne typy motywacji wpływają na efektywność działań oraz na ogólne samopoczucie osób. W coachingu zrozumienie tej teorii jest kluczowe do adekwatnego dostosowywania celów i działań. Jest niezbędne w efektywnej pracy z klientami.

Dlaczego warto dołączyć? 

 • Interaktywne Sesje: Każde spotkanie to nie tylko prezentacja, ale także warsztaty i dyskusje. Będzie można zadawać pytania i dzielić się swoimi pomysłami i inspiracjami.
 • Ekspercka Wiedza: Spotkania prowadzone są przez doświadczonych coachów,
 • Elastyczność: Możesz dołączyć do nas z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy dostęp do internetu!

Kiedy i gdzie? 

Cykl spotkań rozpocznie się 9 maja 2024 roku, o godzinie 17:30,  a każde spotkanie będzie odbywać się online przez platformę TEAMS.

Zainteresowany?

Dołącz do nas i zacznij swoją podróż ku lepszemu zrozumieniu siebie i innych. Czekamy na Ciebie!

Introjekcja – mechanizmy motywacji czyli jak skutecznie pracować z motywacją introjekcyjną?

9 maja 2024 godzina: 17:30Introjekcja - mechanizmy motywacji

Dołącz do naszego webinaru! Dowiesz się więcej o strategiach i technikach, które pomogą Ci lepiej wspierać swoich klientów i pracowników!

Zarejestruj się już dziś i zacznij transformować swoje podejście do coachingu!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IBD Business School Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciela serwisu IBD.pl w celu świadczenia oraz ewaluacji zamówionych usług oraz akceptuję Regulamin serwisu.
  Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych przez Polską Fundacja Badań nad Zarządzaniem oraz IBD Business School Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z dn. 29.10.1997 r.).


  Polecamy także:
  Powrót...