Jesienny sezon szkoleniowy 2018 w IBD Business School

Choć trwają jeszcze kolejne sesje menedżerskich szkoleń otwartych, które rozpoczęły się latem w Warszawie czy np. Poznaniu, to już kompletują nam się grupy na edycje jesienne. Właśnie w stolicy Wielkopolski w połowie października rozpocznie się szkolenie z zarządzania talentami i karierą Certificate in Talent and Career Management (CTCM). W tym terminie pozostały nam ostatnie wolne miejsca. Szkolenie CTCM, prowadzone w formie intensywnego warsztatu, jest polecane najbardziej tym menedżerom, którzy problematykę rozwoju pracowników postrzegają szeroko. Ważne jest dla nich zarówno odniesienie do strategii przedsiębiorstwa, w którym pracują, jak i do jego modelu kompetencyjnego. Zapraszamy do udziału w tym programie i zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową. Trwa nabór na szkolenia otwarte we wrześniu w wielu lokalizacjach w kraju.

Szkolenia otwarte we wrześniu

Szkolenia otwarte we wrześniu

W ofercie na najbliższy miesiąc w szczególności pragniemy zwrócić uwagę na terminy rozpoczęcia następujących szkoleń:

Warszawskie edycje szkoleń otwartych IBD Business School organizuje w swoim ośrodku – Sienna Training Centre. Jak wskazuje sama nazwa, jest on położony w sercu stolicy, skąd wszędzie blisko. I po zajęciach wolny czas można spędzić np. uczestnicząc w jednej z wielu imprez, jakie miasto zwykle organizuje jesienią.

Z kolei w przypadku wyboru szkoleń, które odbywają się w Serocku w Green Parku, można zaplanować aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Mamy blisko 3 ha zalesionego terenu, blisko Zalew Zegrzyński i wiele turystycznych i krajoznawczych atrakcji.

Pełny oferta szkoleniowa: Kalendarz szkoleń

Zapraszamy do kontaktu:
Dział Programów Otwartych
(22) 768 20 22, 695 330 033
szkoleniaotwarte@ibd.pl

Powrót...