Ważne dla naszych absolwentów i studentów MBA: stypendia w Kalifornii i Sao Paolo

Wyjątkowa współpraca!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że IBD Business School rozpoczęła współpracę z brazylijską International Business School Americas i amerykańskim University of La Verne (ULV). Zgodnie z zawartą umową nasi absolwenci, uczestnicy rozwojowych programów szkoleniowych oraz programów MBA mogą uzyskać stypendium na kilkutygodniowy zagraniczny program menedżerski.

 

University of Laverne      International Business School

 

Co możesz uzyskać?

W ramach współpracy IBS-Americas będzie udzielać stypendiów na programy organizowane w University of La Verne, w Kalifornii, niedaleko Los Angeles (na zdjęciu pierwszym) oraz w kampusie Universidade Paulista (UNIP), (na zdjęciu drugim), położonym w centrum finansowym Sao Paulo – największym mieście Brazylii i całej Ameryki Południowej.

 

University of La Verne

Nie czekaj!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc program stypendialny jest realizowany przez IBD i partnerów w formie konkursu zgłoszeń. Na University of La Verne nasi stypendyści mają do wyboru jeden z programów rozwojowych: Advanced Topics in Business Strategy, Advanced Topics in Financial Decisions i Advanced Topics in Marketing Management. Z kolei w Brazylii oferujemy program Strategy and Marketing for Emerging Markets.

„Jesteśmy dumni z tego, że IBS-Americas wybrał, w porozumieniu z uniwersytetem La Verne, IBD Business School jako partnera w Polsce. Spodziewamy się dużego zainteresowania programami oferowanymi w La Verne i Sao Paolo ze względu na ich zawartość merytoryczną i towarzyszące zajęciom dydaktycznym wizyty w firmach i spotkania z przedstawicielami lokalnego biznesu oraz ze względu na szczodre stypendium” – mówi prof. Jan Nowak, Dyrektor Programów MBA w IBD Business School. „Dużą korzyść z uczestnictwa w tych programach wyniosą zwłaszcza studenci MBA, dla których będzie to niespotykana okazja uzupełnienia wiedzy nabywanej podczas studiów MBA w IBD oraz okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych w miejscach, które przyciągają uwagę świata” – dodaje prof. Nowak.

Dodatkowo

wymiana know-howOprócz oferowania programów rozwoju menedżerów, współpraca pomiędzy IBD Business School i IBS-Americas będzie obejmować m.in. wymianę know-how w zakresie kształcenia menedżerów, wspólne badania naukowe, wymianę kadry naukowej i personelu administracyjnego oraz organizowanie seminariów i wizyt studyjnych dla studentów IBD w Brazylii i studentów IBS-Americas w Polsce.

D o  p o b r a n i a:

Więcej informacji o konkursie stypendialnym

 

 

Studenci kalifornijskiego uniwersytetu La Verne

Studenci kalifornijskiego uniwersytetu La Verne

Powrót...