Szkolenia dla pracowników działów HR. Zapraszamy na najbliższe edycje

Trwa nabór na certyfikowane szkolenia otwarte dla specjalistów i menedżerów HR, w tym na Certified Assessor for Assessment & Development Centre i Certified HR Business Partner. Są to wielosesyjne programy, które nie tylko systematyzują wiedzę uczestników i ją poszerzają. Pozwalają także na wspólne omówienie i analizę trudnych kwestii i problemów w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim w niezwykle zmiennym i turbulentnym otoczeniu. Szkolenia dla HR opracowali eksperci IBD Business School, opierając się przede wszystkim na najnowszej wiedzy i rozwiązaniach stosowanych na świecie.

Szkolenia dla HR

 

szkolenia menedżerów HR

Polecamy następujące szkolenia dla HR:

Zobacz pełną ofertę z zarządzania kapitałem ludzkim

Główny nacisk kładziemy na kształcenie praktycznych kompetencji i umiejętności. Chodzi bowiem o to, aby uczestnicy szkoleń mogli zastosować w swojej codziennej pracy to wszystko, czego się nauczyli. Aby wspólnie mogli przedyskutowali trudne kwestie, z którymi spotykają się na co dzień. Wreszcie, by potrafili w pełni wykorzystać zdiagnozowane u siebie predyspozycje, umiejętności i kwalifikacje.

W naszej pracy stosujemy warsztatową metodykę zajęć. Pozwala ona uczestnikom maksymalnie wykorzystać czas poświęcony na udział w programie. Ponieważ szkolenia dla działów HR to klasyczne kursy zawodowe, to zdobyta przez uczestników wiedza jest solidną bazą do budowy własnego profesjonalnego warsztatu specjalisty HR.

„Z rozmów z uczestnikami szkoleń, które przeprowadziliśmy w ostatnim czasie, wynika, że bardzo potrzebują oni teraz eksperckiego spojrzenia na problematykę HR w kontekście zachodzących zmian na rynku pracy – zauważa Włodzimierz K. Buśkiewicz, Prezes IBD Business School, senior konsultant i senior trener. W szczególności dotyczy to takich kwestii, jak: strategiczna perspektywa w zarządzaniu HR, w tym tworzenie modeli kompetencyjnych, zarządzanie talentami czy budowanie ekspertyzy asesorskiej w AC/DC.”

Jak nas oceniają uczestnicy szkoleń dla HR? Przykładowe opinie

„Szkolenie Certified Assessor for Assessment & Development Centre było jednym ze szkoleń, które dość długo miałam na swojej liście marzeń i muszę powiedzieć, że okazało się jednym z najlepszych szkoleń, w jakich brałam udział w ostatnich latach. Dodatkowo forma online w moim przypadku wzmocniła zaangażowanie i poczucie skupienia na zadaniu (…)” więcej

„Niniejszym chciałabym zarekomendować IBD Business School z siedzibą w Warszawie jako profesjonalnego, rzetelnego i solidnego organizatora szkoleń. Miałam możliwość uczestnictwa w programie Certified HR Business Partner. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Całość programu została przeprowadzona profesjonalnie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.” więcej

Certyfikacja: IBD Business School i International Education Society

Pełny kalendarz szkoleń otwartych

Skontaktuj się z nami: Dział Programów Otwartych

Powrót...