Szkolenia dla pracowników działów HR. Zapraszamy na najbliższe edycje

Trwa nabór na certyfikowane szkolenia otwarte dla specjalistów i menedżerów HR, w tym na Certified Assessor for Assessment & Development Centre i Certified HR Business Partner. Są to wielosesyjne programy, które nie tylko systematyzują wiedzę uczestników i ją poszerzają. Pozwalają także na wspólne omówienie i analizę trudnych kwestii i problemów w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim w niezwykle zmiennym i turbulentnym otoczeniu. Szkolenia dla HR opracowali eksperci IBD Business School, opierając się przede wszystkim na najnowszej wiedzy i rozwiązaniach stosowanych na świecie.

Szkolenia dla HR

 

szkolenia menedżerów HR

Polecamy następujące szkolenia dla HR:

Zobacz pełną ofertę z zarządzania kapitałem ludzkim

Główny nacisk kładziemy na kształcenie praktycznych kompetencji i umiejętności. Chodzi bowiem o to, aby uczestnicy szkoleń mogli zastosować w swojej codziennej pracy to wszystko, czego się nauczyli, co wspólnie przedyskutowali. Wreszcie, by potrafili w pełni wykorzystać zdiagnozowane u siebie predyspozycje, umiejętności i kwalifikacje.

W naszej pracy stosujemy warsztatową metodykę zajęć, która pozwala uczestnikom maksymalnie wykorzystać czas poświęcony na udział w programie. Ponieważ szkolenia dla działów HR to klasyczne kursy zawodowe, to zdobyta przez uczestników wiedza jest solidną bazą do budowy własnego profesjonalnego warsztatu specjalisty HR.

Jak nas oceniają uczestnicy szkoleń dla HR? Przykładowe opinie

„Szkolenie Certified Assessor for Assessment & Development Centre było jednym ze szkoleń, które dość długo miałam na swojej liście marzeń i muszę powiedzieć, że okazało się jednym z najlepszych szkoleń, w jakich brałam udział w ostatnich latach. Dodatkowo forma online w moim przypadku wzmocniła zaangażowanie i poczucie skupienia na zadaniu (…)” więcej

„Niniejszym chciałabym zarekomendować IBD Business School z siedzibą w Warszawie jako profesjonalnego, rzetelnego i solidnego organizatora szkoleń. Miałam możliwość uczestnictwa w programie Certified HR Business Partner. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Całość programu została przeprowadzona profesjonalnie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.” więcej

Certyfikacja: IBD Business School i International Education Society

Pełny kalendarz szkoleń otwartych

Skontaktuj się z nami: Dział Programów Otwartych

Powrót...