Warsztaty coachingowe z Gerardem O’Donovanem

Termin i lokalizacja Warszawa, Serock, 23.06.2016 - 20.11.2016

Szkoła Coachingu IBD-NMC zaprasza na kolejne edycje programów coachingowych. Są one adresowane do przyszłych coachów, HR-owców, menedżerów i trenerów. Polecamy je także wszystkim osobom zainteresowanym coachingiem jako dobrą i skuteczną metodą przeprowadzenia zmiany zarówno w swojej pracy czy firmie, jak i życiu prywatnym.

Harmonogram zajęć do końca br. obejmuje m.in. po dwie edycje Practitioner Coach Diploma, w tym  międzynarodową (poczatek 24 czerwca), Business Building Day i Introduction to Coaching – w czerwcu i listopadzie. Poprowadzi je Gerard O’Donovan. Ponadto, program podstawowy, Coaching Fundamentals Certificate, jest organizowany w każdym miesiącu, w różnych miastach w kraju (zobacz pełny kalendarz programów otwartych).

Szczególną wartością programów coachingowych, oferowanych przez IBD, jest współpraca przy ich organizacji z Noble Manhattan Coaching – znaną szkołą coachingu w Europie, którą w 1992 roku założył znakomity coach i lubiany mówca Gerard O’Donovan. NMC jest ceniona za troskę, jaką otacza certyfikowanych przez siebie coachów. Wspiera ich, tworząc środowiska coachingowe w krajach, gdzie funkcjonuje. Równocześnie udostępnia absolwentom szeroki wachlarz produktów, usług i darmowych możliwości promocji oraz prowadzi z nimi indywidualną współpracę projektową.

 

Gerard O’Donovan podczas prowadzenia warsztatu Introduction to Coaching.

Szkoła Coachingu IBD-NMC posiada trzy niezależne międzynarodowe akredytacje, które potwierdzają najwyższą jakość programów szkoleniowych, wysokie kompetencje trenerów oraz dbałość o szczegóły podczas prowadzonych przez nią warsztatów i zajęć. Są to: Noble Manhattan Coaching, International Institute of Coaching & Mentoring i Institute of Leadership and Management.

Szczegółowe informacje

Agnieszka Ausfeld
Business Development Manager
Dział Coachingu
tel. kom. +48 695 339 550
aausfeld@ibd.pl
Sylwia Maluszycka-Celi
Menedżer Programów Otwartych
tel. +48 22 768 20 15
tel. kom. +48 695 330 033
smaluszycka@ibd.pl

 

WAŻNE! Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, uprzejmie prosimy o wypelnienie poniższego formularza. Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z  Tobą w  celu doprecyzowania oferty.

 

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi