Szkolenia otwarte w listopadzie 2017 – w Warszawie i Katowicach

Listopad z IBD

Szkoleniowy listopad w IBD Business School już tuż-tuż. A zapowiada się interesująco, w szczególności dla tych, którzy ustawiczne dokształcanie się traktują jak normę zarówno w rozwoju zawodowym, jak i osobistym. Świat przyśpiesza. Cyfrowe technologie wchodzą tam, gdzie jeszcze nie dawno była niezbędna ingerencja człowieka, pozostawiając mu więcej czasu na tworzenie, eksperymentowanie, także popełnianie błędów. To oznacza, że wiedza i umiejętności nabyte wczoraj wymagają uzupełnienia, weryfikacji, krytycznego przemyślenia, w szczególności gdy się odpowiada za zawodową przyszłość podwładnych. Bo to ich potencjał determinuje rozwój firmy w znacznie większym stopniu niż jej szeroko rozumiane materialne zasoby.

Kalendarz

Nasz kalendarz szkoleń otwartych na listopad wygląda następująco:

Wolne miejsca

Ibd Business SchoolZapraszamy specjalistów, menedżerów i coachów do dołączenia do grup uczestników, którzy rozpoczną naukę ww. terminach. Są jeszcze wolne miejsca.

I przypominamy o możliwości dofinansowania szkoleń ze środków unijnych. Nasza oferta spełnia kryteria Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych, która jest adresowana do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (wyszukiwarka usług: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ rel=”nofollow” ).

Zobacz pełną ofertę naszych szkoleń. A szczegółowe informacje można uzyskać, dzwoniąc lub pisząc do nas, do Działu Szkoleń Otwartych: (tel. (22) 768 20 22 lub 695 330 033, e-mail: szkoleniaotwarte@ibd.pl

Powrót...