Trzy ważne daty dla menedżerów, coachów i asesorów

W Warszawie, w ośrodku szkoleniowym IBD Business School Sienna Training Centre, w dniach 27 kwietnia, 19 maja i 5 czerwca rozpoczną się kolejne otwarte edycje certyfikowanych programów rozwojowych, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem.

Jako pierwszy już za kilka dni rusza High Performance Leadership (HPL). To 5-sesyjny autorski program, przygotowany przez najlepszych ekspertów IBD Business School na podstawie wyników własnych badań, międzynarodowej wiedzy, praktyki zagranicznych i polskich organizacji. Do udziału w szczególności zapraszamy: dyrektorów działów i departamentów, menedżerów zarządzających zespołami, kierowników projektów, liderów zespołów projektowych i właścicieli firm.

Drugi program, Coaching Fundamentals Certificate (CFC), rozpocznie się 19 maja. Jest organizowany w ramach Szkoły Coachingu IBD Business School i Noble Manhattan Coaching. Celem kursu jest, z jednej strony, nabycie przez uczestników podstawowej wiedzy i umiejętności coachingowych, a z drugiej – uzyskanie cenionego certyfikatu, będącego podstawą do dalszego, bardziej zaawansowanego kształcenia  w zakresie coachingu. Ukończenie programu pozwala na uczestnictwo w kursie dyplomowym – Practitioner Coach Diploma i in.

Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC), z kolei, rusza 5 czerwca. To jedyny taki program na rynku. Przygotowuje profesjonalnych asesorów, opierając się na metodologii zgodnej z międzynarodowymi wytycznymi, zawartymi w „Guidelines and Ethical Considerations for Assessment Center Operations International Task Force on Assessment Center Guidelines”. „Dokument – czytamy we wstępie – ma na celu ustalenie profesjonalnych standardów oraz ustosunkowanie się do zagadnień o charakterze etycznym dla podmiotów stosujących metodę ośrodka oceny. Niniejsze wytyczne dotyczyć mają w zamyśle zarówno zastosowań aktualnych, jak i przyszłych. Określenie ‘ośrodek oceny’ (assessment center) jest zastrzeżone dla metod zgodnych z niniejszymi standardami.”

Z pełnym przekonaniem polecamy wszystkie trzy programy menedżerom, przyszłym coachom i asesorom, w zależności od zawodowych zainteresowań i potrzeb. Są jeszcze wolne miejsca. A zajęcia odbywają się w takich pięknych wnętrzach:

   

 

Więcej o programach i zgłoszenia:

Zobacz także pełną ofertę programów otwartych w IBD Business School: https://ibd.pl/szkolenia-i-kursy/szkolenia-otwarte/

 

Powrót...