Najbliższe szkolenia otwarte w IBD Business School

Z przyjemnością możemy już potwierdzić, które certyfikowane szkolenia otwarte w IBD Business School rozpoczną się w kwietniu. Rekrutacja na te programy dobiega końca. Zajęcia odbywać się będą głównie w Warszawie, w naszym ośrodku Sienna Training Centre, natomiast szkolenie dla asesorów – w Poznaniu.

szkolenia otwarte w IBDOstatnie wolne miejsca!

Są jeszcze po 2-3 wolne miejsca na następujących szkoleniach otwartych z zarządzania kapitałem ludzkim oraz z przywództwa:

Polecamy z pełnym przekonaniem. Są to szkolenia nastawione na kształcenie praktycznych umiejętności, tj. takich, które możemy wykorzystać i dalej doskonalić już na swoim miejscu pracy. Co ważne, podczas zajęć warsztatowych można z prowadzącym czy z innymi uczestnikami omówić te problemy, które na co dzień albo sprawiają kłopoty, albo udało nam się z powodzeniem je rozwiązać. Wówczas takimi własnymi dobrymi praktykami warto się dzielić z innymi i być otwartym na ich ocenę lub, a to jest jeszcze cenniejsze, na ich krytyczną analizę. Wartość szkoleń otwartych polega właśnie na możliwości nieskrępowanej wymiany opiniami, doświadczeniami, spostrzeżeniami. To taka neutralna przestrzeń, bardziej sprzyjająca otwartym dyskusjom niż środowisko w pracy – często hermetyczne lub zbyt hierarchiczne, lub z przyczyn obiektywnych nie dające zbyt dużo okazji do twórczych rozmyślań.

Rekrutacja na szkolenia otwarte

Trwa także nabór na pozostałe szkolenia otwarte z pełnej oferty IBD Business School, w tym m.in.:

Jeśli powyższe terminy nie układają się w Państwa służbowy (lub prywatny) kalendarz, zapraszamy do wyboru takich edycji, które odbędą się w innym, bardziej odpowiednim czasie i miejscu. Aby wybrać szkolenie otwarte i wypełnić formularz zgłoszenia, zapraszamy na stronę z pełnym kalendarzem szkoleń otwartych

Szczegółowe informacje – zapraszamy do kontaktu:

Dział Programów Otwartych
(22) 768 20 22, 695 330 033
szkoleniaotwarte@ibd.pl

 

Powrót...