Szkolenia otwarte w IBD Business School

Najbliższe certyfikowane szkolenia otwarte w IBD Business School – zobacz terminy.  Zajęcia odbywać się będą w Warszawie. Są jeszcze wolne miejsca, w tym na szkoleniu Certificate in Talent and Career Management.

Certyfikowane szkolenie otwarte, które dostarcza kompleksowej wiedzy z takich zagadnień HR, jak rozwijanie pracowników, budowa ścieżek karier i zarządzanie talentami. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatów. Program składa się z 3 dwudniowych sesji.

szkolenia otwarte

Zapraszamy także na następujące szkolenia otwarte:

Szkolenia otwarte w IBD Business School

Nasze szkolenia otwarte polecamy z pełnym przekonaniem. Są one bowiem nastawione na kształcenie praktycznych umiejętności, tj. takich, które możemy wykorzystać i dalej doskonalić już na swoim miejscu pracy. Co ważne, podczas zajęć warsztatowych można z prowadzącym czy z innymi uczestnikami omówić nurtujące problemy. A w szczególności te, które na co dzień albo sprawiają kłopoty, albo udało nam się z powodzeniem je rozwiązać. Wówczas takimi własnymi dobrymi praktykami warto się dzielić z innymi i być otwartym na ich ocenę lub, a to jest jeszcze cenniejsze, na ich krytyczną analizę. Wartość szkoleń otwartych polega właśnie na możliwości nieskrępowanej wymiany opiniami, doświadczeniami, spostrzeżeniami. To taka neutralna przestrzeń, bardziej sprzyjająca otwartym dyskusjom niż środowisko w pracy. Jest ono często, jak się wydaje, hermetyczne lub zbyt hierarchiczne, lub z przyczyn obiektywnych nie daje zbyt dużo okazji do twórczych rozmyślań.

Jeśli powyższe terminy nie układają się w Państwa służbowy (lub prywatny) kalendarz, zapraszamy do wyboru takich edycji, które odbędą się w innym, bardziej odpowiednim czasie i miejscu. Aby wybrać szkolenie otwarte i wypełnić formularz zgłoszenia, zapraszamy na stronę z pełnym kalendarzem szkoleń otwartych

Szczegółowe informacje – zapraszamy do kontaktu:

Dział Programów Otwartych
(22) 768 20 22, 695 330 033
szkoleniaotwarte@ibd.pl

 

Powrót...