BPC: Roadshow w Poznaniu i konferencja w Krakowie

Przedsiębiorcy sektora MSP – w ramach programu edukacyjnego Business Penetration & Consulting – mogą bezpłatnie uczestniczyć w prezentacjach systemów wspierających zarządzanie cały przedsiębiorstwem oraz obszarem produkcyjnym. Spotkania to forum wymiany doświadczeń nie tylko pomiędzy dostawcami a przedsiębiorcami lecz także możliwość nawiązania branżowych relacji.

Roadshow BPC Poznań:
Rodzaj spotkania Rodshow BPC
Temat Inteligentne rozwiązania informatyczne odpowiedzią na rosnące potrzeby wymagających przedsiębiorstw produkcyjnych
Termin 08 kwietnia 2014
Miejsce Biedrusko k. Poznania, Zamek Biedrusko,  ul. 1 maja 82, 62-003  Biedrusko
Organizator Business Penetration & Consulting
Strona konferencji http://synergia-it.pl

 

Konferencja BPC Kraków:
Rodzaj spotkania Konferencja BPC
Temat Nowoczesne systemy informatyczne wsparciem dla służb pionów produkcji i utrzymania ruchu.
Termin 10 kwietnia 2014
Miejsce Kraków, andel’s Hotel Cracow****; 31-154 Krakow, ul. Pawia 3
Organizator Business Penetration & Consulting
Strona konferencji http://synergia-it.pl
Informacje dodatkowe:

Przetrwanie w warunkach trwającego kryzysu to nie tylko kwestia szukania oszczędności w firmie, ale też inwestowania w jej innowacyjność. Jest to konieczne do poprawienia konkurencyjności własnego biznesu. Nowoczesne systemy IT są jedną z dostępnych ścieżek tej innowacji. Ich zakup i stosowanie daje spore możliwości, ale tylko pod warunkiem, że dokonane decyzje były trafione. Źle dobrane rozwiązanie nie tylko nie ułatwi pracy, ale będzie generować niepotrzebne koszty, a ryzyko straty czasu i środków finansowych może zniechęcić do podjęcia się inwestycji.

Aby więc wykorzystać szansę jaką są systemy informatyczne niezbędna jest wiedza w ich zakresie. Firma Business Penetration & Consulting oferuje dostęp do rzetelnie i obiektywie przedstawianych informacji na temat systemów informatycznych dla firm. Poza usługami doradczymi regularnie organizujemy wydarzenia szkoleniowe w tej tematyce. Najbliższe z tych spotkań umożliwi Państwu zapoznanie się kilkoma różnymi rozwiązaniami IT dostępnymi na polskim rynku. Ta kolejna już edycja z cyklu „Synergia Systemów IT” będzie skierowana przede wszystkim do kadry zarządzającej  oraz do dyrektorów i kierowników pionów merytorycznych w przedsiębiorstwach.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Więcej informacji na temat zrealizowanych projektów: www.synergia-it.pl.
BPC to grupa firm konsultingowych, która kieruje usługi doradcze do przedsiębiorstw sektora MSP oraz korporacyjnego. Wspiera zarządy oraz kadrę decyzyjną przedsiębiorstw w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Poza działalnością doradczą BPC prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne.

Realizowany  obecnie przez BPC bezpłatny program edukacyjny  cyklu „Synergia Systemów IT: ERP + MES + SCADA” kierowany jest do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całego kraju. W latach 2013 – 2014  BPC przeszkoli ponad pięć tysięcy przedsiębiorców. Zaprezentuje ponad 150 rozwiązań dedykowanych polskim przedsiębiorstwom.

Szczegółowe informacje:

Grzegorz Balcerak
Business Penetration & Consulting Sp. z o.o.
40-158 Katowice, ul. Jesionowa 22/27,

tel./fax (32) 777-15-01
www.it-penetration.pl

Powrót...