Partnerzy IBD Business School

Partnerzy IBD Business School to znane i cenione w Polsce i na świecie organizacje. Współpraca z polskimi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi oraz centrami rozwoju kadr kierowniczych zapewnia IBD:

  • dostęp do najnowszej wiedzy i sprawdzonych na świecie metodologii badawczych i doradczych,
  • tworzenie nowoczesnych rozwiązań i narzędzi biznesowych,
  • oferowanie certyfikowanych programów szkoleniowych, realizowanych na podstawie licencji prestiżowych organizacji,
  • udział wykładowców cieszących się międzynarodowym uznaniem,
  • opracowywanie kompleksowych programów rozwojowych dla organizacji, zwiększających ich zdolność konkurencyjną i wartość rynkową.

 

NOBLE MANHATTAN COACHING

(międzynarodowa akredytacja)

Partnerzy IBDPrestiżowa szkoła coachów, należąca do pierwszej szóstki największych tego typu organizacji na świecie. Jej założycielem i dyrektorem zarządzającym jest Gerard O’Donovan, niezwykła osobowość, przekonujący mówca, coach, który wie, czym powinien być coaching, a czym nie jest. IBD Business School jest jedynym w Polsce, na Ukrainie i Białorusi partnerem NMC.

 

INTERNATIONAL EDUCATION SOCIETY

(międzynarodowa certyfikacja programowa)

Międzynarodowa organizacja certyfikująca programy rozwojowe. Procesem certyfikacji IES w IBD są objęte programy z obszarów: zarządzanie, przywództwo, zarządzanie kapitałem ludzkim, marketing, sprzedaż, negocjacje, obsługa klienta, szkolenia dla trenerów.

 

INSTITUTE OF LEADERSHIP & MANAGEMENT

(międzynarodowa akredytacja)

Szkoła Coachingu IBD-NMC ma międzynarodową akredytację Institute of Leadership & Management, który certyfikuje programy kursów coachingowych, prowadzonych wspólnie przez IBD Business School i Noble Manhattan Coaching.

 

INTERNATIONAL AUTHORITY FOR PROFESSIONAL COACHING & MENTORING

(międzynarodowa akredytacja)

International Authority for Professional Coaching & Mentoring certyfikuje programy coachingowe, które są realizowane przez  Szkołę Coachingu IBD-NMC.

 

STOWARZYSZENIE INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH

IBD Business School współpracuje ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych od października 2013 roku. W ramach współpracy oferujemy zniżki na szkolenia dla członków Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych to największa w Polsce organizacja zrzeszająca inwestorów giełdowych. Działa od 1999 roku, należy do europejskich organizacji inwestorskich EuroFinuse i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. SII ma blisko 17 000 członków.

 

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KRAKOWIE

(znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych)

Znak jakości MSUES jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług szkoleniowo-doradczych, realizowanych przez IBD Business School. Znak został przyznawany przez Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia po zewnętrznym audycie (Raport nr 16/2021/SMCG z dnia 12.05.2021 r.).

 

SWPS UNIWERSYTET HUMANISTYCZNOSPOŁECZNY

Partnerzy IBDProgram Executive MBA jest wspólnie organizowany przez IBD Business School i SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny. Słuchacze, oprócz dyplomu MBA, otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

 

POLSKA FUNDACJA BADAŃ NAD ZARZĄDZANIEM

Strategiczny partner IBD Business School w realizacji projektów naukowo-badawczych z zakresu szeroko rozumianej teorii i praktyki zarządzania oraz w kształceniu kadr dla biznesu.

 

UNIVERSITY OF NEW BRUNSWICK

Kadra Uniwersytetu systematycznie wspiera Instytut we wdrażaniu najnowszych światowych rozwiązań w kształceniu kadry menedżerskiej i adaptacji unikatowych na polskim rynku programów edukacyjnych.

 

FORDHAM UNIVERSITY OF NEW YORK

Dziekan Wydziału Zarządzania prof. Victor Marek Boruń od 1992 roku jest stałym wykładowcą IBD Business School, a także członkiem Rady Nadzorczej PFBZ.