Szkoła Coachingu IBD-NMC

Szkoła Coachingu IBD-NMC oferuje pełny wachlarz kursów dla coachów.  Zajęcia prowadzą doświadczeni coachowie, z praktyką w polskich i międzynarodowych firmach. Wszystkie kursy mają międzynarodową certyfikację. Organizacje akredytujące programy kursów coachingowych to:

Do pobrania: Broszura Szkola-Coachingu-IBD-NMC

 

IBD Business School od wielu lat oferuje certyfikowane kursy coachingowe, które zyskały na rynku duże uznanie – zarówno ze względu na zakres programowy, cenionych coachów prowadzących, jak i  metodykę kształcenia. Szkoła Coachingu IBD-NMC wyróżnia się ponadto szczególną troską, jaką otacza swoich studentów. Tworzy środowiska coachingowe w różnych miastach w Polsce. Dostarcza praktycznej wiedzy i umiejętności, które są szczególnie przydatne w pracy coacha – tej wykonywanej indywidualnie, i w różnego rodzaju organizacjach biznesowych czy instytucjach. Wykształcenie coachingowe, które otrzymują nasi absolwenci, pozwala im z pełnym przekonaniem rozwijać dalej swoją karierę coacha w Polsce i zagranicą.

Czym jest zatem coaching? Pomocą w poznaniu siebie, swoich ideałów, w osiąganiu celów. Dialogiem między osobą coachowaną a coachem o tym, co najważniejsze w pracy i życiu prywatnym. Uczeniem się poprzez słuchanie, rozważanie, zadawanie pytań, uzyskiwanie informacji…

Gerard O’Donovan (nz. niżej), Dyrektor Zarządzający Noble Manhattan Coaching Ltd

Szkoła coachingu dla profesjonalistów – adresaci

  • Osoby, które chcą zdobyć kwalifikacje coachingowe w ramach ścieżki coachingu indywidualnego
  • Osoby, które planują podnieść swoje umiejętności w zakresie coachingu organizacyjnego
  • Menedżerowie funkcjonalni
  • Psycholodzy
  • Praktykujący coachowie
  • Kierownicy zespołów
  • Absolwenci studiów podyplomowych, którzy chcą uzyskać międzynarodową akredytacją w zakresie coachingu

Kursy coachingu – metodyka zajęć

Szkolenia coachingowe prowadzimy z reguły online, choć jest możliwość organizacji zajęć stacjonarnych dla grup zamkniętych. Kursy dyplomowe realizujemy jako edycje międzynarodowe.

Uczestnicy wszystkich kursów zawsze otrzymują kompletny zestaw materiałów szkoleniowych. Są one podstawą własnej pracy uczestnika z przypisanym coachem czy mentorem.

Zobacz ofertę kursów coachingu: Szkoła Coachingu IBD-NMC

Szkoła coachingu IBD-NMC