Szkoła Coachingu IBD-NMC

Szkoła Coachingu IBD-NMC oferuje pełny wachlarz kursów dla coachów.  Zajęcia prowadzą doświadczeni coachowie, z praktyką w polskich i międzynarodowych firmach. Wszystkie kursy mają międzynarodową certyfikację. Organizacje akredytujące programy kursów coachingowych to:

IBD Business School od wielu lat oferuje certyfikowane kursy coachingowe, które zyskały na rynku duże uznanie - zarówno ze względu na zakres programowy, cenionych coachów prowadzących, jak i  metodykę kształcenia. Szkoła Coachingu IBD-NMC wyróżnia się ponadto szczególną troską, jaką otacza swoich studentów. Tworzy środowiska coachingowe w różnych miastach w Polsce. Dostarcza praktycznej wiedzy i umiejętności, które są szczególnie przydatne w pracy coacha - tej wykonywanej indywidualnie, i w różnego rodzaju organizacjach biznesowych czy instytucjach. Wykształcenie coachingowe, które otrzymują nasi absolwenci, pozwala im z pełnym przekonaniem rozwijać dalej swoją karierę coacha w Polsce i zagranicą.

Czym jest zatem coaching? Pomocą w poznaniu siebie, swoich ideałów, w osiąganiu celów. Dialogiem między osobą coachowaną a coachem o tym, co najważniejsze w pracy i życiu prywatnym. Uczeniem się poprzez słuchanie, rozważanie, zadawanie pytań, uzyskiwanie informacji…

Gerard O’Donovan (nz. niżej), Dyrektor Zarządzający Noble Manhattan Coaching Ltd

Szkoła coachingu dla profesjonalistów - adresaci

  • Osoby, które chcą zdobyć kwalifikacje coachingowe w ramach ścieżki coachingu indywidualnego
  • Osoby, które planują podnieść swoje umiejętności w zakresie coachingu organizacyjnego
  • Menedżerowie funkcjonalni
  • Psycholodzy
  • Praktykujący coachowie
  • Kierownicy zespołów
  • Absolwenci studiów podyplomowych, którzy chcą uzyskać międzynarodową akredytacją w zakresie coachingu

Kursy coachingu - lokalizacja

Szkolenia coachingowe prowadzimy w wielu miastach w Polsce - Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie. Kursy dyplomowe - także w innych krajach - jako edycje międzynarodowe. Uczestnicy wszystkich kursów zawsze otrzymują kompletny zestaw materiałów szkoleniowych. Są one podstawą własnej pracy uczestnika z przypisanym coachem czy mentorem.

Zobacz ofertę kursów coachingu: Szkoła Coachingu IBD-NMC

Szkoła coachingu IBD-NMC

Green Park Conference Centre nad Zalewem Zegrzyńskim – szkolenia, konferencje, eventy, integracja, wypoczynek