Finance Week VIII. Raport

Termin i lokalizacja Łódź, Uniwersytet Łódzki, 12.05.2014 - 12.05.2014

W maju 2014 roku odbyła się VIII edycja projektu Finance Week, którego organizatorem było Studenckie Koło Naukowe Progress. Patronat honorowy nad projektem objęły m.in.: Uniwersytet Łódzki, Ministerstwo Finansów, Urzędy: Wojewody Łódzkiego, Marszałka Województwa Łódzkiego, Prezydenta Łodzi. Instytut Rozwoju Biznesu był partnerem merytorycznym projektu.

W VIII edycji Finance Weeku odbyło się 21 szkoleń z zakresu ekonomii, finansów, inwestowania, rozwoju osobistego, jak również z prowadzenia własnej firmy. Jeden z warsztatów „Grywalizacja. Maksymalizowanie zysków i optymalizacja czasu – ważne aspekty w pracy” poprowadził Maciej Krydowski (na zdjęciu) z Instytutu Rozwoju Biznesu.

 

Uczestnicy warsztatu „Grywalizacja”

We wszystkich szkoleniach tegorocznej edycji Finance Weeku wzięło udział ponad 630 osób.

Dla Instytutu współpraca ze Studenckim Kołem Naukowym UŁ – od lat bardzo sprawna i dająca dużo satysfakcji – jest najlepszym potwierdzeniem tezy, że młodzi, ambitni ludzie już na studiach i poza obowiązkowymi przedmiotami muszą starać się poznać oczekiwania rynku pracy, doskonalić swoje umiejętności i pogłębiać praktyczną wiedzę. Jeśli bowiem poszukiwania pracy przełożą na później, gdy się już obronią i odpoczną, niestety zostaną w tyle…

Więcej:  Raport-Finance-Week

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi