Gerard O’Donovan poprowadzi warsztaty coachingowe

Już we wrześniu, a ściślej 23 i 24 w Centrum Sienna znakomity coach, mentor i mówca, założyciel i dyrektor zarządzający Noble Manhattan Coaching spotka się z uczestnikami „Introduction to coaching” i jednodniowego szkolenia „Business Building Day”. Pierwsze wydarzenie, objęte systemem certyfikacji w ramach ścieżki rozwoju Szkoły NMC jest poświęcone najważniejszym kwestiom w coachingu: czym jest, jak ważne są uznane akredytacje, na czym polegają główne standardy coachingu, od czego zależy profesjonalizm coacha.

Z kolei szkolenie BBD ma na celu przekazanie uczestnikom jak najwięcej praktycznych wskazówek i rad, dotyczących np. sposobu budowania własnej kariery coachingowej, w tym jej biznesowego aspektu, korzystania z technik networkingowych czy reguł, jakich należy przestrzegać, by budować wiarygodny wizerunek swojej praktyki coachingowej.

Polecamy i zapraszamy. Spotkania z Gerardem O’Donovanem (na zdj.) są jedyne w swoim rodzaju ze względu na bezpośredni, otwarty sposób rozmowy, nie suchego wykładu!, a także szczególną atmosferę, która sprawia, że każde pytanie jest ważne. Dzięki czemu uczestnicy bez obaw mogą pytać o to, co ich najbardziej nurtuje, mogą dzielić się wątpliwościami, mogą też się radzić w konkretnych sprawach, związanych z budowaniem własnego warsztatu profesjonalnego coacha. I to jest najważniejsza wartość tych krótkich spotkań.

Program, zgłoszenia:

Powrót...