Seminarium „25 lat polskiej transformacji a nowe wyzwania” 6 listopada 2014

Termin i lokalizacja Warszawa, Sienna Training Centre, 06.11.2014 - 06.11.2014

Pierwsze spotkanie w ramach Seminarium było poświęcone identyfikacji długofalowych globalnych trendów i analizie ich wpływu na kształt reform niezbędnych w Polsce. Wykład wprowadzający do dyskusji wygłosił prof. Tomasz Grosse z Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Do udziału w pracach Seminarium zaproszono osoby, które uczestniczyły w zarządzaniu złożonym procesem transformacji gospodarczej. Odnosząc się do własnego doświadczenia z tamtych lat, przedstawiły one własne oceny rezultatów przemian i wynikające z nich wnioski na temat dalszego rozwoju Polski w warunkach wpływu globalnych zjawisk, nie tylko ekonomicznych.

Kierownictwo merytoryczne nad Seminarium sprawują jego inicjatorzy: dr Jerzy Drygalski, były Sekretarz Stanu MPW, obecnie przedsiębiorca; dr Grzegorz Jędrzejczak, były Podsekretarz Stanu MPW, były wieloletni pracownik Banku Światowego; dr Henryk Sterniczuk, Przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiej Fundacji Badań nad Zarządzaniem, profesor Uniwersytetu New Brunswick w Kanadzie.

Zobacz także fotorelację

D o  p o b r a n i a: Seminarium IBD Polska transformacja nowe wyzwania_Założenia-programowe

 

Zapraszamy do wysłuchania wykładu prof. Tomasza Grosse.

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi