Szkolenia biznesowe w IBD Business School

Szkolenia biznesowe – zakres programowy

IBD Business School organizuje szkolenia biznesowe otwarte i zamknięte. Obejmują one następujące dziedziny wiedzy: strategia i zarządzanie, przywództwo, zarządzanie kapitałem ludzkim, marketing i sprzedaż, finanse i ład korporacyjny, a także szkolenia dla trenerów biznesu i coachów. Programy szkoleń są ukierunkowane na praktyczny rozwój umiejętności i kompetencji uczestników. Powstają przy współpracy z ekspertami z Działu Doradztwa i Badań. Dzięki ich wiedzy dobieramy najwłaściwsze narzędzia i metody aktywizujące proces kształcenia. Szkolenia biznesowe w IBD Business School to sprawdzona, solidna droga do podniesienia kwalifikacji zawodowych, nabycia umiejętności miękkich i pogłębienia kompetencji specjalistycznych.

Zapraszamy do regularnego sprawdzania naszego kalendarza szkoleń otwartych. Zawiera on dane dotyczące terminów, cen, czasu trwania i miejsca zajęć. Pozwala także na zgłoszenie się na szkolenie w trybie on line. Aby wziąć udział w wybranym szkoleniu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się przy szczegółowym opisie każdego z nich.

Szkolenia biznesowe IBD Business School organizuje m.in.  w Warszawie w ośrodku Sienna Training Centre oraz w Serocku, w Green Park Conference Centre.

Do kogo adresujemy nasze szkolenia biznesowe?

Najogólniej rzecz ujmując, do dwóch grup osób: pracowników, którzy zamierzają podnieść swoje kwalifikacje, oraz do pracodawców. Chodzi o właścicieli firm, dyrektorów instytucji czy działy HR, którzy odpowiadają za zapewnienie pracownikom potrzebnego im i organizacjom odpowiedniego rozwoju. Jeśli chodzi o pierwszą grupę, to można w niej wyróżnić: specjalistów, menedżerów i kadrę zarządzającą. Korzystając z naszej oferty szkoleniowej, można precyzyjnie zaplanować cykl szkoleń.  Dotyczy to zarówno poszczególnych osób, w tym np. tzw. talentów, jak i wyboru szkoleń dedykowanych konkretnym grupom specjalistów, np. z HR czy marketingu. Szkolenia z przywództwa w szczególności kierujemy do menedżerów, którzy chcą poznać swoje predyspozycje do bycia liderem i  nabyć nowe  kompetencje z tego zakresu. Dla osób, które chcą samodzielnie kierować swoją karierą, przeznaczamy programy coachingowe czy kursy trenera biznesu. Doświadczonym menedżerom, którzy mają już za sobą lata praktyki w zarządzaniu, polecamy nasze studia MBA.

szkolenia biznesoweW przypadku jakichkolwiek pytań, w tym np. dotyczących udziału większej liczby osób z danej firmy, uprzejmie prosimy o kontakt z naszym działem szkoleń otwartych:
tel. (22) 768 20 22 lub 695 330 033
e-mail: szkoleniaotwarte@ibd.pl

Zachęcamy także osoby odpowiedzialne w firmach za planowanie polityki szkoleniowej i rozwój pracowników do zapoznania się z naszym pełnym kalendarzem szkoleń otwartych.

 

Powrót...