Szkolenia dla firm

Oferty szkoleniowe

Początek drugiej połowy roku to dla firm czas realizacji planów szkoleniowych jeszcze w ramach bieżącego budżetu i już projektowanie działań rozwojowych na następny rok.

Oferta IBD Business School w zakresie szkoleń zamkniętych obejmuje szerokie spektrum tematyczne w następujących dziedzinach: zarządzanie, przywództwo, ZZL, marketing, sprzedaż i obsługa klienta, negocjacje, finanse, corporate governance, coaching i kształcenie trenerów biznesu.

Podstawowe zasady kastomizacji

 

Wieloletnie doświadczenie

Od 1990 roku nagromadziliśmy wyjątkowe doświadczenie – zarówno jeśli chodzi o przygotowywanie programów szkoleniowych, metodykę nauczania dorosłych, jak i – co jest szczególnie ważne – rozumienie i definiowanie potrzeb konkretnych firm w ścisłej współpracy z ich działami HR. W ciągu nieomal już 30 lat staramy się stale obserwować i analizować to wszystko, co dzieje się w naszym lokalnym biznesie, jak sobie radzi na międzynarodowych rynkach, jak reaguje na szybko zmieniające się technologiczne uwarunkowania, w jakim zakresie podejmuje innowacyjne działania, tak w sferze produkcji, jak i usług.

Zapraszamy do uważnego zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniowo-doradczą, a także w zakresie organizacji zajęć w naszych ośrodkach szkoleniowych: Green Park Conference Centre w Serocku i Sienna Training w Warszawie (tel. (22) 618 85 83, kontakt@ibd.pl , (22) 782 78 87,  rezerwacje@ibd.pl ).

Pomocne linki:

 

  sala szkoleniowa sala wykładowa pokój w ośrodku
Powrót...