Test TIC – nowe szkolenie

Instytut zaprasza psychologów na szkolenie „Test Intentio Consensio. Ocena osobowościowego potencjału w sytuacji pracy”. To nowe narzędzie, autorstwa dr. Victora Wekselberga, mierzy dwie ogólne cechy osobowości: gotowość do wkładania wysiłku w pracę (intentio) i do podejmowania współpracy (consensio), a także wewnętrzną dynamikę osobowości. Test TIC jest przeznaczony wyłącznie do użytku przez psychologów. Został opublikowany przez Instytut Rozwoju Biznesu wspólnie z Pracownią Testów Psychologicznych.

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat podstaw teoretycznych testu, jego budowy oraz właściwości psychometrycznych narzędzia i danych walidacyjnych. Uczestnicy dowiedzą się też, jak interpretować wyniki na różnych poziomach analizy TIC i jak te wyniki odnosić do innych źródeł danych o badanej osobie, np. CV, rezultaty innych przykładowych testów. Nauczą się również stosowania testu w procesach selekcji i rozwoju.

Szkolenie jest jednodniowe, odbywa się w nowoczesnym i prestiżowym Centrum Sienna w Warszawie, a zajęcia prowadzą znakomici i cenieni eksperci – dr Diana Malinowska i autor testu – dr Victor Wekselberg.

Ważne linki:

Powrót...