To nie musi boleć

Kolejne spotkania z cyklu „HR na Śniadanie” odbędą się: w Warszawie 26 lutego, a następnie we Wrocławiu, 26 marca 2014 r. „Menedżerze, nie bądź cenzorem” – to temat warszawskiego spotkania. Prelegenci i uczestnicy będą dyskutować nad trudną problematyką oceniania pracowników. Odpowiedzą na pytanie, czy można tak przeprowadzić ocenę, by nie bolała pracownika, nie niszczyła pracy zespołowej i by nie prowadziła do niezdrowej rywalizacji. Pierwszą dyskusję poprowadzi dr Anna Bugalska, dyrektor Działu Doradztwa i Badań Organizacyjnych, ceniona ekspertka i wieloletni praktyk w stosowaniu narzędzi HR, w tym oceny okresowych pracowników.

„Firma fabryką talentów – na czym polega kompleksowe zarządzanie najlepszymi?” – to z kolei temat wrocławskiego spotkania. Jednym z głównych dylematów w zarządzaniu talentami jest albo wyszukiwanie ich na rynku, albo też tworzenie odpowiednich warunków dla uzdolnionych pracowników.

Instytut Rozwoju Biznesu, partner cyklu „HR na Śniadanie”, serdecznie zachęca do udziału w obu spotkaniach. Więcej, w tym zgłoszenia: www.hrnasniadanie.pl

Powrót...