Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Jerzy Pocica

konsultant, trener, coach

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego – psychologia i Krakowskiej Szkoły Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym – bankowość i finanse. Współzałożyciel SOKRATES AKADEMIA ROZWOJU. Certyfikowany – Thames Valley University, London – doradca i asesor w programach rozwojowych dla trenerów i menedżerów w ramach SKITZ MATRIK, certyfikowany trener PTP – Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany praktyk NLP, certyfikowany hipnoterapeuta wg. GTH i OMNI Hypnosis. Trener sprzedaży i konsultant w IBD Business School.

Trener, konsultant, menedżer, coach, psychoterapeuta i doradca rozwoju osobistego. Od 22 lat pracuje z osobami, które chcą lepiej wykorzystać swoje talenty, zmieniać i rozwijać swoje kompetencje, działać mądrze i skutecznie, wywierać pozytywny wpływ na innych, osiągać wysokie wyniki.

Specjalizuje się w prowadzeniu treningów, coachingu i konsultingu dla menedżerów i pracowników różnych organizacji, wspierając ich w doskonaleniu kompetencji zawodowych i społecznych, dla bardziej satysfakcjonującego i efektywnego działania w różnych obszarach pracy.

Prowadzi treningi, warsztaty, coaching indywidualny i zespołowy głównie w tematach: menedżer jako lider – przywódca, inspirujący menedżer, autorytet menedżera, komunikacja menedżerska, prowadzenie trudnych rozmów, inteligencja emocjonalna w zarządzaniu, wywieranie wpływu i przekonywanie, zarządzanie sobą i swoją efektywnością, zarządzanie zespołem, moderacja spotkań zespołu i sesji rozwiązywania problemów, motywowania i rozwijania pracowników, zarządzanie sytuacyjne, action learning sets – uczenie się przez doświadczenie, trening dla trenerów, doradztwo w programach rozwojowych dla trenerów, asertywność w zarządzaniu i pracy, autoprezentacja, prezentacje publiczne, psychologia sukcesu.

Ma własne doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu organizacją – przez dwa lata prowadził firmę handlową i przez rok był menedżerem zarządzającym w firmie usługowej.

Bazą jego pracy jest przekonanie, że każdy człowiek ma zasoby, aby się rozwijać, stawać lepszym od siebie w przeszłości, osiągać mistrzostwo w wybranej dziedzinie, jeżeli podejmie taką decyzję, skorzysta ze wsparcia m.in. trenera, coacha, konsultanta, zaplanuje i skutecznie wdroży zaplanowane działania.