V Międzynarodowa Konferencja Interim Management 2013

Termin i lokalizacja Warszawa, 05.12.2013 - 05.12.2013

Zapraszamy do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Interim Management 2013, która odbędzie się 05 grudnia 2013 r., w Warszawie, w hotelu Mercure Centrum. Instytut Rozwoju Biznesu jest partnerem wydarzenia.

Celem tegorocznego wydarzenia jest pokazanie, że interim management funkcjonuje zarówno na gruncie korporacji, MŚP oraz w sektorze publicznym, a także jest sposobem na dalszą karierę zawodową dla dojrzałego menedżera. W trakcie konferencji rozmawiać będziemy o zarządzaniu firmami, przeprowadzaniu zmian, optymalizacji procesów oraz restrukturyzacji.

Interim management to czasowe, zdefiniowane co do celu i zakresu działanie wewnątrz organizacji, realizowane przez Interim Managera, nakierowane na osiągnięcie konkretnych rezultatów biznesowych. Opiera się  na współpracy, ale także na partycypacji w ryzyku i zysku w odniesieniu do zamierzonego celu.

Swoimi doświadczeniami podzielą się zagraniczni goście, Interim Managerowie, a także Klienci zlecający projekty czasowe. Swój udział w konferencji potwierdzili już m.in.: Prof. dr hab. Andrzej Jacek Blikle, Prof. dr hab. Czesław Szmidt, Norbert Biedrzycki – Prezes Zarządu ABC Data, Tomasz Buraś – Prezes Zarządu DHL Express Poland, Maciej Majewski – CEO & Co-owner Pentacomp SA, Maciej Berger – Członek Zarządu Nordea.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie debata, w której naprzeciwko siebie staną Prezesi oraz Interim Managerowie i rozmawiać będą o tym, jak ułożyć wzajemną współpracę, aby osiągnąć zamierzony efekt. Debatę poprowadzi Monika Nachyła – Wiceprezes Zarządu Banku BGŻ.

Adresatami spotkania są przedstawiciele najwyższej kadry menedżerskiej – członkowie zarządów i rad nadzorczych, dyrektorzy, właściciele firm.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) – pierwsza w Polsce organizacja skupiająca Interim Managerów. Jego celem jest działalność publiczna na rzecz budowania, promowania i propagowania idei interim management. Stowarzyszenie poprzez swoje działania aktywnie działa na rzecz podnoszenia świadomości przedsiębiorców w zakresie wykorzystywania idei IM w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Chroni także interesy Interim Managerów, w celu uzyskania poczucia bezpieczeństwa zawodowego – grupowego i indywidualnego. Partnerem SIM jest brytyjskie stowarzyszenie zrzeszające Interim Managerów – Institute of Interim Management (IIM) oraz firma doradztwa personalnego Inwenta, specjalizująca się w realizacji projektów interimowych.

 

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi