Ważne dla coachów

Szkoła Noble Manhattan Coaching działająca w ramach Instytutu Rozwoju Biznesu rozpoczęła wydawanie comiesięcznego newslettera. Biuletyn zapowiada się ciekawie i dla subskrybentów może być ważnym źródłem informacji nie tylko z zakresu działania Szkoły i jej oferty edukacyjnej, ale także miejscem publikacji dobrych artykułów, analiz i opinii.

W pierwszym wydaniu , przygotowanym przez Adama Gieniusza, dyrektora Szkoły NMC czytelnicy znajdą artykuł o coachingu i mentoringu, tekst o tym, jak należy rozumieć executive coaching i wiele informacji o różnych formach kursów, szkoleń i warsztatów z coachingu, w tym kalendarium czy terminy spotkań Grup Wsparcia Coachingowego.

Newsletter jest przygotowany w nowoczesnej i czytelnej formie. Łatwo odróżnić treści redakcyjne od materiałów o charakterze promocyjnym czy informacyjnym.

Zachęcamy do subskrypcji wszystkich praktykujących coachów, wszystkich kandydatów na coachów, a także osoby, które z różnych powodów interesują się coachingiem  jako dziedziną czy metodą rozwoju zawodowego, nie do końca jeszcze odkrytą.

Powrót...