WyGRAni w biznesie. Spotkanie II

Termin i lokalizacja Warszawa, Sienna Training Centre, 25.04.2014 - 25.04.2014

Cykl spotkań, którymi inaugurujemy „wspólne granie biznesowe”. W pierwszej, wiosennej turze spotkania odbędą się w następujące piątki: 21 marca, 25 kwietnia, 16 i 23 maja 2014. Każde kolejne spotkanie to nowa gra i szansa na sprawdzenie swoich możliwości.
Do Państwa należy wybór, w której grze wziąć udział i w jakim terminie. Zapraszamy do wspólnego grania i powodzenia w biznesie!

Partnerzy medialni: HRNews, INFOR.pl

 

Spotkanie II. Gra „Czas to pieniądz” – 25 kwietnia 2014

 

Gra uczy umiejętności zarządzania, efektywności własnej menedżera, gospodarowania zasobami w zespole: czasem, ludźmi, celami…

 

Zadaniem graczy-menedżerów jest uzyskanie jak największego zysku w firmie, która „sprzedaje czas”: godziny pracy swoich specjalistów, którzy zarabiają na optymalizacji czasu i planowaniu – tak jak to się dzieje w kancelariach prawnych, agencjach tłumaczy symultanicznych, firmach przewozowych itp.

Gracze wcielają się w menedżerów – szefów własnych firm. Klienci wynajmują pracowników na konkretną liczbę godzin do zróżnicowanych zadań – często w konkretnym dniu i dokładnie określonych godzinach.

 

Grupa docelowa

  • Dyrektorzy, menedżerowie i specjaliści HR
  • Dyrektorzy, menedżerowie ds. sprzedaży

 

 Program spotkania

09.00-9.15 Rozpoczęcie z kawą i powitanie
9.15-13.00 Gra – cz. I

  • Wprowadzenie: zasady, korzyści, zastosowanie gry
  • Rozegranie I części gry

W trakcie: przerwa kawowa

13.00-13.30 Lunch
13.30-16:30 Gra – cz. II

  • Rozegranie II części gry
  • Podsumowanie: kluczowe zagadnienia merytoryczne

W trakcie: przerwa kawowa

 

Prowadząca: dr Agata Wiśniewska-Szałek
Doktor ekonomii w zakresie nauk o zarządzaniu, ze specjalizacją w zakresie stymulowania zachowań przywódczych, magister psychologii.

Główne doświadczenia doradcze i szkoleniowe to m.in. tworzenie autorskich programów szkoleniowych i programów zajęć dydaktycznych, projektowanie narzędzi i opracowywanie metod badawczych, organizacja i kierowanie studiami podyplomowymi Szkoła Liderów, koordynacja i tworzenie programu studiów – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, projektowanie metodologii rekrutacyjnej, rekrutacja i selekcja Assesment Center.

Ponadto wśród zainteresowań zawodowych dr Agaty Wiśniewskiej-Szałek są: przywództwo w organizacji postindustrialnej, planowanie ścieżki rozwoju zawodowego, trening kreatywności, kurs innowacyjności, trening komunikacji społecznej i asertywności, trening pracy grupowej, negocjacje gospodarcze, psychologia rynków finansowych, a także opracowywanie i prowadzenie warsztatów z zachowań przedsiębiorczych i menedżerskich.

 

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi