Zacznij dzień od inspiracji. HR na Śniadanie we Wrocławiu!

Cykl spotkań „HR na Śniadanie” to kreatywny i inspirujący sposób na rozpoczęcie dnia. To biznesowo-towarzyskie spotkania, które mają na celu wymianę doświadczeń i połączenie sił w poszukiwaniu nowych, lepszych rozwiązań w obszarze HR. Przy kawie poruszane są aktualne tematy, które dotyczą kondycji polskiego HR, a eksperci prowokują gości do dyskusji.

Na śniadaniach od dłuższego czasu spotykają się warszawscy HR-owcy. Wrocław jako miasto spotkań nie może być gorszy! Pierwsze śniadanie w stolicy Dolnego Śląska za nami – kolejne już 17 czerwca. Tym razem przyświecać mu będzie myśl: „Motywacja – jak wyjść poza standard?” Inspiracją do podjęcia tego tematu było słynne sformułowanie „pieniądze to nie wszystko”. Motywacje finansowe to jedno, ale współczesny pracownik wymaga czegoś więcej. W związku z tym, że obecnie na rynku pracy mamy kilka generacji pracowników, Anna Tarasewicz z firmy AirCom przedstawi, w jaki sposób motywować te poszczególne generacje.

Kolejny ekspert to Joanna Konczanin, która specjalizuje się w tematyce Work-life Balance. Harmonia pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym jest możliwa – ta część śniadania to udowodni. O pozytywnym wpływie przejrzystej struktury i przyjaznego środowiska pracy będzie przekonywać Sabina Stachurek z firmy Nutricia. Bezkosztowe metody pobudzania pracowników do większej efektywności to odpowiedź na kryzys finansowy.

Ponadto podczas spotkania zostaną przedstawione wyniki badań firmy Edenred – Barometr Pracownika – samopoczucie i motywacja zatrudnionych w Polsce i Europie Zachodniej.

„HR na Śniadanie” to możliwość podjęcia merytorycznych dyskusji na neutralnym gruncie. Właściciele firmy, dyrektorzy personalni oraz managerowie HR, który spotykają się na tych spotkaniach poznają dobre praktyki innych firm oraz budują inspirującą sieć kontaktów. Agendy poszczególnych spotkań są przygotowywane z uwzględnieniem najnowszych trendów w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Komplet informacji na temat wrocławskiej edycji HR na Śniadanie znajdą Państwo na stronie internetowej wydarzenia: http://www.hrnasniadanie.wroclaw.pl/

Zapraszamy!

Serwis www.ibd.pl jest patronem medialnym spotkania.

 

Powrót...