Zapraszamy na Practitioner Coach Diploma

Są jeszcze wolne miejsca na grudniowych edycjach szkoleń: Practitioner Coach Diploma i Coaching Fundamentals Certificate. Gerard O’Donovan, Dyrektor Zarządzający Noble Manhattan Coaching poprowadzi inauguracyjne zajęcia na PCD. Mamy już natomiast komplet uczestników na Kursie dla kandydatów na członków rad nadzorczych, dlatego zachęcamy do zgłaszania udziału  w edycji styczniowej.

Zachęcamy także do uważnego zapoznania się z naszym pełnym kalendarzem szkoleń otwartych i zaplanowania swojego rozwoju zawodowego w 2014 roku.

Szczegółowe informacje: szkoleniaotwarte@irb.pl, tel. (22) 768 20 22, 695 330 033

Z wykształcenia filozof i psycholog biznesu. Czołowy europejski mówca oraz Life i Executive Coach. Założyciel i prezes międzynarodowej szkoły coachingu – Noble Manhattan Coaching jedynej szkoły dla coachów w Wielkiej Brytanii z akredytacją na poziomie A+ od International Institute of Coaching (IIC), jednej wielkiej szóstki największych szkół coachingu na świecie. Demokratycznie wybrany prezydent  na drugą 2-letnią kadencję światowej organizacji akredytującej i zrzeszającej coachów i szkoły coachingu – International Institute of Coaching (do listopada 2011 roku). >>

 

 

 

 

Powrót...