Introduction to Coaching (ItC) – 22 września bezpłatna międzynarodowa edycja

Introduction to CoachingWeź udział online w warsztatach Introduction to Coaching już 22 września i zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju jako coacha! Wykład wprowadzający wygłosi Gerard O’Donovan, CEO Noble Manhattan Coaching. Polecamy i zapraszamy do udziału.

 ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W INTRODUCTION TO COACHING

 

Polecamy także:

Coaching Fundamentals Certificate (CFC) – podstawowy kurs coachingu z międzynarodową certyfikacją. Pozwala nabyć wiedzę i umiejętności coachingowe, niezbędne w pracy w organizacji lub w charakterze coacha.

Practitioner Coach Diploma (PCD)  – zaawansowany kurs coachingu.  Do udziału w kursie zachęcamy osoby, które chcą uzyskać coachingowe kwalifikacje na najwyższym poziomie i zamierzają pracować w zawodzie coacha.

Executive & Corporate Coach Diploma (ECCD) – kurs będący kontynuują rozwoju kompetencji coachingowych dla średniej i najwyższej kadry menedżerskiej. Jest organizowany wyłącznie w wersji anglojęzycznej. Uczestnicy powinni udokumentować ukończenie kursu coachingu na poziome diploma – np. Practitioner Coach Diploma lub podobnego. Od kilku lat kursy coachingu w ramach Executive & Corporate Coach Diploma odbywają się w formie stacjonarnych edycji międzynarodowych.

Certyfikacja programów coachingowych realizowanych w ramach Szkoły Coachingu IBD-NMC:

  • Noble Manhattan Coaching,
  • Institute of Leadership & Management,
  • International Authority for Professional of Coaching & Mentoring.

Szczegółowe informacje: szkoleniaotwarte@ibd.pl, tel. 695 330 033, 695 119 911

 

 

Powrót...