Kompetentny trener biznesu

Business Trainer Certificate (BTC) –  to nasza nowa propozycja nowoczesnego programu dla trenerów biznesu, którą wprowadzamy w miejsce dotychczasowej Akademii Trenera Biznesu, wychodząc m.in. naprzeciw oczekiwaniom uczestników jej wielu edycji. Program BTC jest trochę krótszy od swojej znanej poprzedniczki i bardziej skoncentrowany na praktycznym kształceniu kompetencji trenerskich, czyli na tym, co decyduje o profesjonalizmie trenera.

Novum tego programu to przede wszystkim objęcie wszystkich uczestników diagnozą kompetencji trenerskich – przed zajęciami i po ich zakończeniu (od 6 do 12 miesięcy), z wykorzystaniem Individual Competence Profile (ICP) i baterii wybranych testów psychologicznych. Każdy z uczestników otrzymuje także indywidualny plan rozwoju, przygotowywany na podstawie wyników sesji informacji zwrotnych.

Program składa się z 6 sesji, poświęconych następującym blokom zagadnień: zarządzanie procesem grupowym, praca z głosem i ciałem, praktyczne opanowanie różnych metod trenerskich, projektowanie szkoleń, prowadzenie zajęć i kompetencje coachingowe (z możliwością zdobycia dodatkowo międzynarodowych certyfikacji).

Na rynku jest tylko jeden tak skonstruowany program, z myślą zarówno o praktykujących trenerach, jak i przyszłych, a także menedżerach zarządzających zespołami. Wszystkie sesje są prowadzone metodą action learning, każdorazowo z szerokim zestawem ćwiczeń i zadań wdrożeniowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Szczegółowy program BTC, lista prowadzących i rejestracja

Do pobrania: Program ramowy

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...