Kursy z coachingu – najbliższe terminy

Kursy z coachingu w IBD Business School

Zapraszamy do skorzystania z wolnych miejsc na najbliższych edycjach kursu podstawowego – Coaching Fundamentals Certificate (CFC) oraz dyplomowego Practitioner Coach Diploma (PCD). Kursy z coachingu w IBD Business School prowadzą najlepsi polscy i zagraniczni coachowie i mentorzy.

Oferta Szkoły Coachingu IBD-NMC – prowadzona we współpracy z Noble Manhattan Coaching – obejmuje pełen wachlarz kursów z coachingu i warsztatów coachingowych. Adresujemy je zarówno do osób początkujących, jak i tych, które już pracują jako coachowie, ale chciałyby podnieść swoje kwalifikacje w zakresie coachingu. Szkoła oferuje:

Zobacz wszystkie terminy

kursy z coachingu

Dlaczego warto uczyć się coachingu w IBD Business School?

Krótko mówiąc dlatego, że:

  • Wszystkie programy obejmuje międzynarodowa certyfikacja – organizacje akredytujące programy kursów coachingowych to: Noble Manhattan Coaching (NMC), International Authority for Professional Coaching & Mentoring, Institute of Leadership and Management (ILM).
  • Prowadzący zajęcia to cenieni coachowie i mentorzy z wieloletnią praktyką w Polsce i na świecie.
  • Oferowane programy charakteryzuje tematyczna kompleksowość i metodyczna  komplementarność.
  • Przyszli coachowie w usystematyzowany sposób mogą zaplanować swoją indywidualną ścieżkę rozwoju i konsekwentnie ją realizować pod okiem najlepszych specjalistów.

W ciągu ponad dziesięciu lat oferta certyfikowanych kursów coachingowych IBD Business School i Noble Manhattan Coaching zyskała duże uznanie na rynku szkoleniowym, a w szczególności w zakresie profesjonalnego kształcenia coachów. Większość dotychczasowych absolwentów, a jest ich już całkiem sporo grono, zaczynała od podstawowego kursu – Coaching Fundamentals Certificate (CFC). A następnie rozwijała swój warsztat i doskonaliła umiejętności na kursach zaawansowanych. Wśród  nich jest ceniony kurs na poziomie dyplomowym – Practitioner Coach Diploma (PCD).

Z pełnym przekonaniem polecamy nasze kursy z coachingu. Szczegółowe informacje zawsze można uzyskać, dzwoniąc lub pisząc do nas (tel. 695 330 033, 695 119 911, e-mail: szkoleniaotwarte@ibd.pl

Ważne linki:

Szkoła Coachingu IBD-NMC

Pełny kalendarz szkoleń otwartych IBD

 

Powrót...