Szkolenia menedżerskie dla działów HR

Zapraszamy na edycje certyfikowanych szkoleń: Certified Compensation and Benefits Professional oraz Certificate in Talent and Career Management. Szkolenia menedżerskie HR w IBD Business School są adresowane do dyrektorów działów, menedżerów, a także właścicieli firm.

Szkolenia menedżerskie HR

Program szkolenia z zarządzania wynagrodzeniami to zwarte, systematyzujące kompendium wiedzy o tworzeniu i wdrażaniu systemów płacowych, opisów stanowisk i siatek płac. Z kolei szkolenie z zarządzania talentami i karierą dostarcza kompleksowej, praktycznej wiedzy z zakresu rozwoju pracowników i budowania ścieżek karier w odniesieniu do celów firmy i z uwzględnieniem jej modelu kompetencyjnego.

szkolenia menedżerskie HROba szkolenia menedżerskie HR są trzysesyjne i mają warsztatowy charakter. Prowadzą je cenieni praktycy, z dużym doświadczeniem trenerskim w różnych branżach.

Dobierając trenerów, szczególną wagę przykładamy do ich profesjonalnych umiejętności dydaktycznych i kompetencji w zakresie pracy z grupą. Naszą ambicją jest nauczyć uczestników właściwego korzystania z wiedzy, którą nabywają podczas zajęć, w codziennej praktyce zawodowej.

Szkolenia są organizowane w następujących miastach: Warszawa, Katowice, Kraków,Gdańsk.

 

 

Zgłoszenia online:

Jeśli masz pytania dotyczące szkoleń otwartych, skontaktuj się z nami:

 

 

Powrót...