Certyfikowane kursy coachingu w IBD Business School

Certyfikowane kursy coachingu w Szkole Coachingu IBD-NMC

Kursy coachingu z międzynarodową certyfikacją, jakie oferują wspólnie IBD Business School i Noble Manhattan Coaching, od wielu już  lat cieszą się uznaniem na rynku, przede wszystkim ze względu na profesjonalne podejście do samego procesu kształcenia i rozumienie pojęcia coaching. Gerard O’Donovan (nz.), dyrektor zarządzający Noble Manhattan Coaching  tak je definiuje:

Czym jest coaching? Pomocą w poznaniu siebie, swoich ideałów, w osiąganiu celów. Dialogiem między osobą coachowaną a coachem o tym, co najważniejsze w pracy i życiu prywatnym. Uczeniem się poprzez słuchanie, rozważanie, zadawanie pytań, uzyskiwanie informacji…

kursy coachingu

 

W ofercie Szkoły Coachingu IBD-NMC są m.in.:

Executive & Corporate Coach Diploma (ECCD)

Kurs będący kontynuują rozwoju kompetencji coachingowych niezbędnych w pracy ze średnią i najwyższą kadrą menedżerską, przed którą stoją wyzwania w zarządzaniu zmianą w organizacjach. ECCD pozwala na rozwinięcie umiejętności praktycznych i wiedzy z zakresu indywidualnych i grupowych procesów coachingowych wykorzystywanych w organizacjach. Jest organizowany wyłącznie w wersji anglojęzycznej. Ponadto uczestnicy powinni udokumentować ukończenie kursu coachingu na poziome diploma – np. Practitioner Coach Diploma lub podobnego.

Od kilku lat kursy coachingu w ramach Executive & Corporate Coach Diploma odbywają się w formie edycji międzynarodowych, np. na Teneryfie czy w Bukareszcie. Taka lokalizacja zajęć, w których uczestniczą coachowie z różnych krajów, sprzyja nie tylko wymianie doświadczeń czy nawiązywaniu nowych znajomości, ale i wypoczynkowi.

kursy coachingu

kursy coachingu

 

Practitioner Coach Diploma (PCD)

To zaawansowany kurs coachingu. Zajęcia odbywają się w Green Park Conference Centre w Serocku. Partnerami programu są: Noble Manhattan Coaching, Institute of Leadership & Management oraz International Authority for Professional of Coaching & Mentoring. Do udziału w kursie w szczególności zachęcamy osoby, które chcą uzyskać coachingowe kwalifikacje na najwyższym poziomie i zamierzają pracować w zawodzie coacha. Kurs jest prowadzony przez cenionych coachów, z dużym doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku.

Coaching Fundamentals Certificate (CFC)

Podstawowy kurs coachingu, także z międzynarodową certyfikacją. Zajęcia odbywają się najczęściej w Sienna Traning Centre w Warszawie lub w innych dużych miastach kraju. Program pozwala nabyć wiedzę i umiejętności coachingowe, które są niezbędne w pracy w organizacji lub w charakterze coacha. Kurs coachingu CFC jest pierwszym etapem na drodze rozwoju coachingowego. Stanowi dobrą, usystematyzowaną bazę do kontynuacji kształcenia dla przyszłych profesjonalnych coachów.

Quantum Goal Achievement

Jednodniowe warsztaty, które w Sienna Training Centre w Warszawie prowadzi sam Gerard O’Donovan. Podczas wykładu wprowadzającego, dyskusji i ćwiczeń pokazuje, jak w codziennej praktyce skutecznie przybliżać się do osiągnięcia zakładanych celów i by plany były realizowane. Zajęcia z Gerardem O’Donovanem to niezwykła intelektualna przygoda, w której aktywny udział biorą wszyscy obecni. To jest czas na stawianie trudnych pytań i na otwartą dyskusję na temat tego wszystkiego, co łączy się z coachingiem.

Kursy coachingu w IBD Business School są fragmentem szerszej oferty szkoleniowej. Zachęcamy do uważnego przejrzenia pełnego kalendarza szkoleń otwartych , także z innych dziedzin wiedzy biznesowej.

Szczegółowe informacje – zapraszamy do kontaktu:

Dział Programów Otwartych
(22) 768 20 22, 695 330 033
szkoleniaotwarte@ibd.pl

 

Powrót...