Certyfikowane kursy coachingu. Edycje czerwcowe

Kursy coachingu – od poziomu podstawowego do dyplomowego

Kursy coachingu z międzynarodową certyfikacją, jakie oferuje IBD Business School w ramach Szkoły Coachingu IBD-NMC, od wielu lat cieszą się uznaniem na rynku. Zapraszamy na ich najbliższe edycje.

Practitioner Coach Diploma (PCD)

To zaawansowany kursu coachingu. Zajęcia rozpoczną się 22 czerwca i będą się odbywały w Green Park Conference Centre w Serocku. Partnerami programu są: Noble Manhattan Coaching, Institute of Leadership & Management oraz International Authority for Professional of Coaching & Mentoring. Do udziału w kursie w szczególności zachęcamy osoby, które chcą uzyskać coachingowe kwalifikacje na najwyższym poziomie i zamierzają pracować w zawodzie coacha. Kurs jest prowadzony przez cenionych coachów, z dużym doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku.

kursy coachingu

Gerard O’Donovan i Agnieszka Ausfeld

Quantum Goal Achievement

Jednodniowe warsztaty, które 23 czerwca w Sienna Training Centre w Warszawie poprowadzi sam Gerard O’Donovan, założyciel i dyrektor zarządzający Noble Manhattan Coaching. Mistrz podczas wykładu wprowadzającego, dyskusji i ćwiczeń pokazuje, jak w codziennej praktyce skutecznie przybliżać się do osiągnięcia zakładanych celów i by plany były realizowane. Zajęcia z Gerardem O’Donovanem to niezwykła intelektualna przygoda, w której aktywny udział biorą wszyscy obecni. To jest czas na stawianie trudnych pytań i na otwartą dyskusję na temat tego wszystkiego, co łączy się z coachingiem. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić jeden dzień w niezwykle twórczej atmosferze, porozmawiać z innymi uczestnikami o tym, jak marzenia i plany przekładać na rzeczywistość. A przede wszystkim dowiedzieć się, co w nas samych jest największą barierą w sięganiu po nowe, czego się najbardziej boimy i dlaczego.

Coaching Fundamentals Certificate (CFC)

Podstawowy kurs coachingu, także z międzynarodową certyfikacją. Najbliższa edycja już blisko, 25-27 maja, również w Sienna Traning Centre. Program pozwala nabyć wiedzę i umiejętności coachingowe, które są niezbędne w pracy w organizacji lub w charakterze coacha. Kurs coachingu CFC jest pierwszym etapem na drodze rozwoju coachingowego. Jest bardzo dobrą, usystematyzowaną bazę do kontynuacji kształcenia dla przyszłych profesjonalnych coachów.

Kursy coachingu w IBD Business School są fragmentem naszej szerokiej oferty szkoleniowej. Zachęcamy do uważnego przejrzenia pełnego kalendarza szkoleń otwartych , także z innych dziedzin wiedzy biznesowej. Warto wykorzystać czas wakacji na zrobienie kolejnego, ważnego kroku w rozwoju własnej kariery zawodowej lub podległych pracowników.

Szczegółowe informacje – zapraszamy do kontaktu:

Dział Programów Otwartych
(22) 768 20 22, 695 330 033
szkoleniaotwarte@ibd.pl

Agnieszka Ausfeld
Business Development Manager
tel. kom. +48 695 339 550
aausfeld@ibd.pl

 

Powrót...