Kursy coachingu w IBD Business School

Certyfikowane kursy coachingu w Szkole Coachingu IBD-NMC

Kursy coachingu z międzynarodową certyfikacją, jakie oferują wspólnie IBD Business School i Noble Manhattan Coaching, od wielu lat cieszą się uznaniem na rynku, przede wszystkim ze względu na profesjonalne podejście do samego procesu kształcenia i rozumienie pojęcia coaching. Gerard O’Donovan (nz.), dyrektor zarządzający Noble Manhattan Coaching  tak je definiuje:

Czym jest coaching? Pomocą w poznaniu siebie, swoich ideałów, w osiąganiu celów. Dialogiem między osobą coachowaną a coachem o tym, co najważniejsze w pracy i życiu prywatnym. Uczeniem się poprzez słuchanie, rozważanie, zadawanie pytań, uzyskiwanie informacji…

Sprawdź terminy najbliższych edycji

kursy coachingu

 

Jakie kursy coachingu oferujemy?

Coaching Fundamentals Certificate (CFC)

Podstawowy kurs coachingu z międzynarodową certyfikacją. Program pozwala nabyć wiedzę i umiejętności coachingowe, które są niezbędne w pracy w organizacji lub w charakterze coacha. Kurs coachingu CFC jest pierwszym etapem na drodze rozwoju coachingowego. Stanowi bowiem dobrą, usystematyzowaną bazę do kontynuacji kształcenia dla przyszłych profesjonalnych coachów.

Practitioner Coach Diploma (PCD)

To zaawansowany kurs coachingu. Partnerami programu są: Noble Manhattan Coaching, Institute of Leadership & Management oraz International Authority for Professional of Coaching & Mentoring. Do udziału w kursie przede wszystkim zachęcamy osoby, które chcą uzyskać coachingowe kwalifikacje na najwyższym poziomie i zamierzają pracować w zawodzie coacha. Kurs odbywa się stacjonarnie i online. Jest prowadzony przez cenionych coachów, z dużym doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku.

Executive & Corporate Coach Diploma (ECCD)

Kurs będący kontynuują rozwoju kompetencji coachingowych niezbędnych w pracy ze średnią i najwyższą kadrą menedżerską, przed którą stoją wyzwania w zarządzaniu zmianą w organizacjach. ECCD pozwala na rozwinięcie umiejętności praktycznych i wiedzy z zakresu indywidualnych i grupowych procesów coachingowych wykorzystywanych w organizacjach. Jest organizowany wyłącznie w wersji anglojęzycznej. Ponadto uczestnicy powinni udokumentować ukończenie kursu coachingu na poziome diploma – np. Practitioner Coach Diploma lub podobnego.

Od kilku lat kursy coachingu w ramach Executive & Corporate Coach Diploma odbywają się w formie edycji międzynarodowych, np. na Teneryfie czy w Bukareszcie. Taka lokalizacja zajęć, w których uczestniczą coachowie z różnych krajów, sprzyja nie tylko wymianie doświadczeń czy nawiązywaniu nowych znajomości, ale i wypoczynkowi.

kursy coachingu

Ponadto oferujemy także:

Kursy coachingu w IBD Business School są częścią szerszej oferty szkoleniowej. Zachęcamy do uważnego przejrzenia pełnego kalendarza szkoleń otwartych , także z innych dziedzin wiedzy biznesowej.

Zobacz również: Coaching systemowy

Szczegółowe informacje – zapraszamy do kontaktu:

Dział Programów Otwartych
(22) 768 20 22, 695 330 033, 695 119 911
szkoleniaotwarte@ibd.pl

 

Powrót...