Wybrane referencje

W dniach 24-26 listopada 2017 r. miałam ogromną przyjemność wziąć udział w kursie Coaching Fundamentals Certificate efektem prowadzonym przez Dagmarę Kanik-Kłoczko z ramienia IBD Business School. Był to niezwykle intensywny warsztat dający mocne i konkretne narzędzia. Co więcej, mogliśmy wszystkie narzędzia mocno przećwiczyć i dogłębnie przeanalizować. Dagmara posiada niesamowity dar motywowania i angażowania uczestników. Wciąż chcieliśmy ćwiczyć więcej i więcej. Dzięki tym zajęciom moje zainteresowanie coachingiem wzmocniło się, czego efektem jest aktualnie kontynuowany proces certyfikacji. Kurs był również dla mnie osobiście czasem autorefleksji i wejścia wgłąb siebie. Spowodowało to duża zmianę mojej postawy i podejścia do tematyki coachingu jako sposobu komunikowania się nie tylko w biznesie. Polecam ten kurs wszystkim, których interesuje nie tylko samo zagadnienie coachingu, ale również tym, dla których jakość życia i komunikacji z ludźmi jest niezwykle istotna.
Alicja Szyndrowska-Solich Trener w Dziale Szkoleń i Rozwoju Sił Sprzedaży Aegon TUnŻ
Instytut Rozwoju Biznesu w okresie od 12 do 14 lutego 2014 przeprowadził 2-dniowe szkolenie pt. „Coachingowe udzielanie informacji zwrotnej”. W szkoleniu udział wzięło 145 osób (kierownicy aptek, menedżerowie mikroregionu i dyrektorzy).
Sławomir Sikora Pełnomocnik Zarządu
Od 26 lipca do 30 września 2013 r. Instytut Rozwoju Biznesu zrealizował sesje coachingowe dla 6 osób zajmujących kierownicze stanowiska w polskich ministerstwach na podstawie zamówienia „Dostawa usług coachingu dla pracowników departamentów ministerstw objętych wsparciem w ramach projektu «Ministerstwa Uczące Się»”. (…) Usługa została zrealizowana w sposób należyty. Na podkreślenie zasługuje profesjonalne podejście Instytutu, w tym przede wszystkim elastyczność i indywidualizacja oferty w odniesieniu do potrzeb organizacyjnych polskiej administracji będącej beneficjentem działań projektowych.
dr Karol Olejniczak Kierownik Merytoryczny Projektu
Instytut Rozwoju Biznesu zrealizował dla MEC Poland projekt doradczo-coachingowy dla średniej oraz wyższej kadry menedżerskiej. Liczba przeprowadzonych sesji doradczo-coachingowych – 59. Projekt został zrealizowany w sposób rzetelny oraz z należytą starannością. Wysoko oceniamy przygotowanie merytoryczne oraz zaangażowanie firmy w organizację oraz monitoring procesu.
Izabela Albrychiewicz CEO
Z przyjemnością rekomendujemy Instytut Rozwoju Biznesu jako sprawdzonego dostawcę usług coachingowych, które świadczy w sposób kompetentny, odpowiedzialny, na podstawie usystematyzowanej metodologii i z należytą wrażliwością w odniesieniu do potrzeb uczestników coachingu.
Izabela Nadgródkiewicz Dyrektor ds. Personalnych
Szkola Coachingu Noble Manhattan i Instytutu Rozwoju Biznesu została wybrana do przeprowadzenia zamkniętego projektu Practitioner Coach Diploma (PCD) dla 18 pracowników Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi Banku Pocztowego SA, w tym trenerów Banku. Zaproponowani przez Szkołę w ramach tego programu wykładowcy oraz grono osób wspierających proces wykazali się profesjonalną postawą i wysokim poziomem wiedzy merytorycznej. Projekt został przeprowadzony bez zastrzeżeń i z uwzględnieniem specyficznych potrzeb Organizacji.
Jolanta Czajkowska Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Zespół certyfikowanych coachów z Instytutu Rozwoju Biznesu reprezentuje wysoki poziom usług w zakresie przygotowania i przeprowadzania Executive Coaching. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie biznesowe coachów spotkały się z naszym uznaniem.
Ewa Suchorzebrska-Bębenek Menedżer Pionu Personalnego ds. Szkoleń i Rozwoju
Mamy przyjemność zarekomendować Noble Manhattan Coaching, która przeprowadziła szkolenie „Coaching Fundamentals Certificate. Planując szkolenia i kursy w przyszłości bierzemy pod uwagę możliwość kontynuowania współpracy z NMC, którą możemy polecić jako rzetelnego partnera, dysponującego doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą szkoleniową.
Jakub Kostecki Wiceprezes Zarządu
Program szkolenia „Coaching Fundamentals Certificate” zawierał bardzo istotną, jak i unikatową wiedzę dopasowaną do specyfiki pracy coacha. Interaktywność zajęć i dbałość o zaangażowanie uczestników pozwoliły przełożyć nową wiedzę na umiejętności zwiększające efektywność codziennych kontaktów z coachee.
Agnieszka Chrzanowska-Dzido HR Manager
Instytut Rozwoju Biznesu prowadził dla Lyreco Polska SA szkolenia w projekcie PARP, m.in. z coachingu podstawowego i zaawansowanego. Wysoko oceniamy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie trenerskie, jak i pozostałe aspekty współpracy związane z koordynacją i monitorowaniem procesu. Rekomendujemy Instytut jako stabilnego i zaufanego Partnera.
Kaja Gdowska Specjalista ds. Personalnych

Instytut Rozwoju Biznesu zrealizował dla SAP projekt Akademii Menedżera, który swoim zakresem obejmował executive coaching dla wyższej kadry menedżerskiej. Liczba osób coachowanych: 6, liczba sesji coachingowych: 34 sesje. Wysoko oceniamy wiedzę i doświadczenie współpracujących z nami konsultantów oraz ich zaangażowanie w poznanie wymagań naszej organizacji.

Agnieszka Grocholska Kierownik Zespołu HR