Wybrane referencje

Z przyjemnością polecam coacha biznesowego Włodzimierza Buśkiewicza, który przez pół roku pracował ze mną jako moim coachem, pomagając mi w rozwoju mojego biznesu i osiąganiu moich celów. Włodzimierz Buśkiewicz okazał się być doskonałym coachem oraz mentorem, którego umiejętności i wiedza z obszaru menedżerskiego były dla mnie nieocenione. Dzięki jego wsparciu, udało mi się zdefiniować moje cele oraz opracować strategie, które pozwoliły mi na osiągnięcie tych celów w założonym czasie. Jego podejście do pracy był bardzo profesjonalne, a jednocześnie ciepłe i przyjazne. Pomimo trudnych i niewygodnych pytań, czułem się swobodnie podczas każdego spotkania i zawsze czułem, że jestem wysłuchiwany i wspierany.(...) Polecam Włodzimierza Buśkiewicza jako coacha biznesowego każdemu, kto szuka wsparcia w rozwoju swojej kariery menedżerskiej i osiągnięciu sukcesów w swojej branży. Dzięki jego doświadczeniu, umiejętnościom i podejściu, jestem pewien, że każdy z jego klientów osiągnie sukces.
Przemysław Kundzicz Delivery Leader
Miałam ogromną przyjemność wziąć udział w kursie Coaching Fundamentals Certificate efektem prowadzonym przez Dagmarę Kanik-Kłoczko z ramienia IBD Business School. Był to niezwykle intensywny warsztat dający mocne i konkretne narzędzia. Co więcej, mogliśmy wszystkie narzędzia mocno przećwiczyć i dogłębnie przeanalizować. Dagmara posiada niesamowity dar motywowania i angażowania uczestników. Wciąż chcieliśmy ćwiczyć więcej i więcej. Dzięki tym zajęciom moje zainteresowanie coachingiem wzmocniło się, czego efektem jest aktualnie kontynuowany proces certyfikacji. Kurs był również dla mnie osobiście czasem autorefleksji i wejścia wgłąb siebie. Spowodowało to duża zmianę mojej postawy i podejścia do tematyki coachingu jako sposobu komunikowania się nie tylko w biznesie. Polecam ten kurs wszystkim, których interesuje nie tylko samo zagadnienie coachingu, ale również tym, dla których jakość życia i komunikacji z ludźmi jest niezwykle istotna.
Alicja Szyndrowska-Solich Trener w Dziale Szkoleń i Rozwoju Sił Sprzedaży Aegon TUnŻ
Instytut Rozwoju Biznesu (obecnie IBD Business School) przeprowadził 2-dniowe szkolenie pt. „Coachingowe udzielanie informacji zwrotnej”. W szkoleniu udział wzięło 145 osób (kierownicy aptek, menedżerowie mikroregionu i dyrektorzy).
Sławomir Sikora Pełnomocnik Zarządu
Instytut Rozwoju Biznesu (obecnie IBD Business School) zrealizował sesje coachingowe dla 6 osób zajmujących kierownicze stanowiska w polskich ministerstwach na podstawie zamówienia „Dostawa usług coachingu dla pracowników departamentów ministerstw objętych wsparciem w ramach projektu «Ministerstwa Uczące Się»”. (…) Usługa została zrealizowana w sposób należyty. Na podkreślenie zasługuje profesjonalne podejście Instytutu, w tym przede wszystkim elastyczność i indywidualizacja oferty w odniesieniu do potrzeb organizacyjnych polskiej administracji będącej beneficjentem działań projektowych.
dr Karol Olejniczak Kierownik Merytoryczny Projektu
Instytut Rozwoju Biznesu (obecnie IBD Business School) zrealizował dla MEC Poland projekt doradczo-coachingowy dla średniej oraz wyższej kadry menedżerskiej. Liczba przeprowadzonych sesji doradczo-coachingowych – 59. Projekt został zrealizowany w sposób rzetelny oraz z należytą starannością. Wysoko oceniamy przygotowanie merytoryczne oraz zaangażowanie firmy w organizację oraz monitoring procesu.
Izabela Albrychiewicz CEO
Z przyjemnością rekomendujemy Instytut Rozwoju Biznesu (obecnie IBD Business School) jako sprawdzonego dostawcę usług coachingowych, które świadczy w sposób kompetentny, odpowiedzialny, na podstawie usystematyzowanej metodologii i z należytą wrażliwością w odniesieniu do potrzeb uczestników coachingu.
Izabela Nadgródkiewicz Dyrektor ds. Personalnych
Szkola Coachingu Noble Manhattan i Instytutu Rozwoju Biznesu została wybrana do przeprowadzenia zamkniętego projektu Practitioner Coach Diploma (PCD) dla 18 pracowników Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi Banku Pocztowego SA, w tym trenerów Banku. Zaproponowani przez Szkołę w ramach tego programu wykładowcy oraz grono osób wspierających proces wykazali się profesjonalną postawą i wysokim poziomem wiedzy merytorycznej. Projekt został przeprowadzony bez zastrzeżeń i z uwzględnieniem specyficznych potrzeb Organizacji.
Jolanta Czajkowska Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Zespół certyfikowanych coachów z Instytutu Rozwoju Biznesu (obecnie IBD Business School) reprezentuje wysoki poziom usług w zakresie przygotowania i przeprowadzania Executive Coaching. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie biznesowe coachów spotkały się z naszym uznaniem.
Ewa Suchorzebrska-Bębenek Menedżer Pionu Personalnego ds. Szkoleń i Rozwoju
Mamy przyjemność zarekomendować Noble Manhattan Coaching, która przeprowadziła szkolenie „Coaching Fundamentals Certificate. Planując szkolenia i kursy w przyszłości bierzemy pod uwagę możliwość kontynuowania współpracy z NMC, którą możemy polecić jako rzetelnego partnera, dysponującego doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą szkoleniową.
Jakub Kostecki Wiceprezes Zarządu
Program szkolenia „Coaching Fundamentals Certificate” zawierał bardzo istotną, jak i unikatową wiedzę dopasowaną do specyfiki pracy coacha. Interaktywność zajęć i dbałość o zaangażowanie uczestników pozwoliły przełożyć nową wiedzę na umiejętności zwiększające efektywność codziennych kontaktów z coachee.
Agnieszka Chrzanowska-Dzido HR Manager
Instytut Rozwoju Biznesu (obecnie IBD Business School) prowadził dla Lyreco Polska SA szkolenia w projekcie PARP, m.in. z coachingu podstawowego i zaawansowanego. Wysoko oceniamy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie trenerskie, jak i pozostałe aspekty współpracy związane z koordynacją i monitorowaniem procesu. Rekomendujemy Instytut jako stabilnego i zaufanego Partnera.
Kaja Gdowska Specjalista ds. Personalnych

Instytut Rozwoju Biznesu (obecnie IBD Business School) zrealizował dla SAP projekt Akademii Menedżera, który swoim zakresem obejmował executive coaching dla wyższej kadry menedżerskiej. Liczba osób coachowanych: 6, liczba sesji coachingowych: 34 sesje. Wysoko oceniamy wiedzę i doświadczenie współpracujących z nami konsultantów oraz ich zaangażowanie w poznanie wymagań naszej organizacji.

Agnieszka Grocholska Kierownik Zespołu HR
Zapisałem się na kurs CFC, żeby poznać podstawy metody coachingowej. Intensywne, trzydniowe warsztaty z Dagmarą Kanik-Kłoczko spełniły w 100% moje oczekiwania. Formuła zajęć proponowana przez IBD Business School  - łączące teorię z praktyką zdalne zajęcia w małej grupie plus mentoring indywidualny - była wygodna, inspirująca i pozwoliła mi przyjrzeć się zagadnieniu coachingu z wielu perspektyw. Różne komponenty kursu były logicznie i przejrzyście ustrukturyzowane. Z drugiej strony - i to szczególnie pomogło mi w nauce - pani Dagmara prowadziła zajęcia w sposób wyjątkowo naturalny, emanując spontanicznością i pozytywną energią. Wykłady były zrozumiałe, ciekawe i oparte na obrazowych przykładach, a żadne z naszych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Pracując w grupach, dostawaliśmy od pani Dagmary indywidualne wsparcie i konkretny feedback. Rzetelne podejście i autentyczność trenerki sprawiły, że wykorzystałem każdą chwilę kursu i po bardzo intensywnych trzech dniach pracy miałem tylko ochotę na więcej. Będę kontynuował naukę coachingu w IBD Business School i polecam to każdej osobie zainteresowanej tematem.
Olgierd Iwanczewski Nauczyciel
Z przyjemnością dzielę się moim doświadczeniem z trzydniowego kursu Coaching Fundamentals Certificate (CFC) w IBD Business School, który poprowadziła trenerka Pani Dagmara Kanik-Kłoczko. Szkolenie to nie tylko otworzyło drzwi do fascynującego świata coachingu, ale również zainspirowało mnie do osobistego i zawodowego rozwoju. Pani Dagmara, jako trenerka, wniosła nie tylko ogromną wiedzę z dziedziny coachingu, ale również pasję, zaangażowanie i autentyczność. Szkolenie to nie tylko okazja do zdobycia nowych umiejętności zawodowych, ale również do odkrycia siebie i swojego potencjału. To podróż przez własne możliwości, które być może wcześniej były ukryte. Szczerze polecam to szkolenie wszystkim, którzy szukają nie tylko wiedzy teoretycznej, ale praktycznych narzędzi do transformacji swojego życia zawodowego i również osobistego.
Anna Piasecka-Szcześniak administrator witryn internetowych