Plany szkoleniowe na I półrocze 2017 a oferta IBD

IBD Business School zaprasza firmy do skorzystania z oferty programów otwartych. Proponujemy od 5 do 10% rabatu przy zgłoszeniu więcej niż jednej osoby z firmy. To się opłaca zarówno przy wielosesyjnych zaawansowanych programach dla profesjonalistów, jak i krótszych szkoleniach o charakterze warsztatowym. Przy odpowiedniej kalkulacji w ramach tej samej kwoty, przeznaczonej na dokształcanie pracowników, można wysłać na szkolenia więcej osób. Z reguły bowiem firmy już pracują na zatwierdzonych budżetach szkoleniowych, stąd każda ich kosztowa optymalizacja to wymierna korzyść i dla firmy, i dla pracowników.

Z przyjemnością informujemy, że są jeszcze miejsca na szkoleniach, które ruszają w najbliższym czasie. A w szczególności:

Trwa także nabór na kolejne edycje cieszącego się dużym uznaniem na rynku programu Certified HR Business Partner (CHRBP).

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Programów Otwartych pod numerem: (22) 768 20 22 lub 695 330 033, e-mail: szkoleniaotwarte@ibd.pl

Pracownicy działu nie tylko udzielą dokładnych odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania, ale także doradzą, jaki wariant rabatowy będzie najkorzystniejszy w zależności od  zaplanowanej w budżecie firmy kwoty na inwestycję w rozwój pracowników, liczby osób, lokalizacji czy najdogodniejszego terminu.

Powrót...