Practitioner Coach Diploma – jesienna edycja 2018

Termin i lokalizacja Green Park w Serocku, 23.11.2018 - 25.11.2018

Mistrzowski kurs coachingu

Za nami kolejna edycja mistrzowskiego programu Practitioner Coach Diploma (PCD). Weekend 23-25 listopada 2018 był dla nas i dla uczestników kursu bardzo pracowity. Spotkaliśmy się w naszym centrum konferencyjnym Green Park w Serocku, aby połączyć naukę z wypoczynkiem w pięknym otoczeniu przyrody. Pierwszy dzień prowadzony był, standardowo, przez światowej sławy coacha – Gerarda O’Donovana. Gerard jest czołowym europejskim mówcą, a także jednym z 11 coachów na całym świecie, który posiada akredytację coachingową na poziomie Fellow Coach (ponad 8000 godzin coachingu komercyjnego). Uczestnicy otrzymali od Gerarda niezbędną wiedzę do rozpoczęcia swojej pracy, ale także duże wsparcie w dążeniu do postawionych indywidualnie wyzwań. Pozostałe dni prowadzone były przez wysoko ocenianą kadrę trenerów – Macieja Polańskiego i Elizę Kruszewską.

Zajęcia prowadzone były w dwóch formach – wykładowej z przekazaniem wiedzy, ale także zaangażowaniem uczestników kursu w dyskusję i zadawane pytania, oraz praktycznej, podczas której uczestnicy ćwiczyli swoje umiejętności. Ćwiczenia prowadzone były w grupach, aby uczestnicy wywodzący się z różnych organizacji mogli poznać w praktyce metody pracy firm zlokalizowanych także poza granicami Polski. Można więc rzec, że mieliśmy przyjemność zorganizowania międzynarodowej edycji kursu!

Practitioner Coach Diploma to zaawansowany mistrzowski kurs coachingu, rekomendowany w szczególności dla absolwentów kursu Coaching Fundamentals Certificate. Wśród prowadzących także międzynarodowi coachowie. Pozwala uzyskać międzynarodowe certyfikacje i poznać zaawansowane narzędzia coachingowe.

Adrianna Sykucka nową koordynatorką Szkoły Coachingu IBD-NMC

Opiekę nad całością realizacji jesiennej edycji mistrzowskiego kursu coachingu – Practitioner Coach Diploma (PCD) – objęła Adrianna Sykucka – nowa Koordynatorka Szkoły Coachingu IBD-NMC. Adrianna pracowała dotychczas w Dziale Programów Otwartych IBD Business School, gdzie razem z całym zespołem opiekowała się uczestnikami różnych projektów rozwojowych.

Od grudnia realizuje się, rozwijając szkołę coachingu w IBD. Służy uczestnikom pomocą już na etapie doboru odpowiedniego programu szkoleniowego, a następnie także w trakcie trwania zajęć.

 

Zobacz pełną ofertę Szkoły Coachingu IBD-NMC:

 

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi