Dobre praktyki w rekrutacji

Podczas V edycji konferencji HR Factor, której kolejna edycja odbędzie się 21 maja br. we Wrocławiu, zostaną poruszone zagadnienia dotyczące zasad, metod i narzędzi nowoczesnej rekrutacji. Celem spotkania będzie pokazanie tych strategii, które w wymierny sposób przyczyniają się do usprawnienia zarzadzania zasobami ludzkimi.

Konferencja składa się z dwóch części – seminaryjnej i warsztatowej. Anna Bugalska, dyrektor Działu Doradztwa i Badań Organizacyjnych w Instytucie Rozwoju Biznesu poprowadzi trzygodzinny warsztat, zatytułowany „Walka o talenty”. Tematy dwóch pozostałych zajęć to: HR-owiec jako asesor w firmie oraz new employee orientation. Prelekcje natomiast będą dotyczyć m.in. takich kwestii, jak: budowanie relacji z kandydatami do pracy, wykorzystanie SEM i SEO oraz mediów społecznościowych w rekrutacji, ocenianie kompetencji językowych.

Wydarzenie jest adresowane do haerowców, którzy poszukują praktycznej wiedzy, chcą zdobyć nowe umiejętności, cenią efektywny networking i sami są gotowi dzielić się z innymi swoim doświadczeniem i przemyśleniami.

Organizatorem cyklu HR Factor jest serwis HRNews, a Instytut Rozwoju Biznesu – stałym partnerem.

Rejestracja i więcej szczegółów: www.hrfactor.pl

Powrót...