Studia MBA w IBD Business School

IBD Business School, po kilkudziesięciu latach doświadczeń w tworzeniu programów rozwojowych w zakresie edukacji menedżerskiej, wprowadziła do swojej oferty trzy programy Master of Business Administration: Executive MBA, International MBA i MBA. Jesteśmy przekonani, że nasze studia MBA są najlepsze w Polsce. Dlaczego?

Odzwierciedlają potrzeby biznesu w zglobalizowanej gospodarce, w coraz większym stopniu opartej na cyfrowych modelach biznesowych. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających przedstawicieli kadr kierowniczych i ambitnych młodych menedżerów, stojących u progu swojej zawodowej kariery. Kładą nacisk na rozwój kompetencji interpersonalnych i zdolności przywódczych, co w istotny sposób wyróżnia naszą ofertę na rynku

Dzięki zaś współpracy z renomowanymi szkołami biznesu i instytucjami edukacyjnymi w Polsce i za granicą – SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Ashridge Executive Education, Buckinghamshire New University, Noble Manhattan Coaching i innych – nasze studia MBA charakteryzują się silnie zaakcentowanym praktycznym podejściem, najlepszą międzynarodową kadrą i nowoczesną dydaktyką.

Ponadto, w ramach współpracy z brazylijską International Business School-Americas i kalifornijskim University of La Verne, IBD Business School oferuje swoim uczestnikom i absolwentom, w tym studiów MBA, stypendia na kilkutygodniowe programy menedżerskie w USA i Brazylii.

Umów się na spotkanie lub zadzwoń

Programy MBA


Executive MBA
Executive MBA to program opracowany wspólnie z Ashridge Executive Education i prowadzony wspólnie z Uniwersytetem SWPS. Jest przeznaczony dla średniej, wyższej i najwyższej kadry zarządzającej, głównie z polskich i międzynarodowych korporacji. Zajęcia odbywają się w języku angielskim, który jest naturalnym językiem wykładowców. Prowadzony jest przez najlepszą międzynarodową kadrę w Polsce. Dyplom wydawany jest przez IBD Business School w partnerstwie z Ashridge Executive Education. Uczestnicy dodatkowo otrzymują świadectwo studiów podyplomowych wydawane przez SWPS.

Dowiedz się więcej o Executive MBA

International MBA
International MBA to najnowszy program oferowany we współpracy z Buckinghamshire New University. Jest skierowany do młodych menedżerów i talentów z grupy specjalistów pracujących lub planujących pracować w środowisku międzynarodowym. Program wyposaża studentów w umiejętności, które są niezbędne do prowadzenia biznesu w skali międzynarodowej, ze szczególnym uwzględnieniem cyfrowych modeli biznesowych. Zajęcia odbywają się w języku angielskim. Uczestnik programu otrzyma dyplom IBD Business School oraz oryginalny brytyjski dyplom MBA wydawany przez Buckinghamshire New University.

Dowiedz się więcej o International MBA

Studia MBA
MBA to praktyczny program stworzony z myślą o polskim biznesie. Prowadzony wspólnie z Uniwersytetem SWPS. Adresowany do właścicieli, sukcesorów i kadry zarządzającej polskim firm. Program kładzie nacisk na zdobywanie wiedzy poprzez rozwiązywanie konkretnych problemów zarządzania w polskich realiach rynkowych. Stanowi unikalne w Polsce połączenie najnowszej wiedzy i praktyki zarządzania z solidną dawką psychologii biznesu. Zajęcia odbywają się w języku polskim. Dyplom MBA wydawany jest przez IBD Business School i Uniwersytet SWPS. Dodatkowo uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydawane przez SWPS.

Dowiedz się więcej o MBA

MBA Polska
IBD Business School oferuje swoje programy MBA w modułowym formacie specjalnie zaprojektowane dla organizacji, które poszukują możliwości kierowania na studia grup pracowników o wysokim potencjale rozwojowym. Posiadamy duże doświadczenie w kastomizowaniu programów rozwoju kadry menedżerskiej. Możemy wspólnie z zainteresowaną organizacją przygotować programy MBA prowadzone w języku angielskim lub polskim z możliwością odbycia sesji wyjazdowych za granicą. Kastomizowane programy MBA organizowane są w formie wygodnych dla klienta sesji rezydencyjnych wspartych e-learningiem.

PARTNERZY

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny jest partnerem IBD Business School w organizacji programów: Executive MBA i MBA.

Ashridge Executive Education i IBD Business School wspólnie opracowały program Executive MBA.

IBD Business School jest partnerem Buckinghamshire New University w realizacji programu International MBA.

Noble Manhattan Coaching uczestniczy w projektowaniu i prowadzeniu zajęć w ramach cyklu "Personal and Leadership Development" w programie Executive MBA.

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa jest partnerem instytucjonalnym IBD Business School w promowaniu programów MBA i fundatorem stypendiów.