Szkolenia otwarte 2019 w IBD Business School

Koniec roku to czas na zamykanie budżetów szkoleniowych. Zdarza się, że zostają jeszcze niewykorzystane środki, a z różnych powodów nie da się wysłać pracowników na szkolenia w 2018 roku. IBD Business School oferuje możliwość wykupienia szkoleń z kalendarza 2019, opłacając należność jeszcze w tym roku na podstawie faktury proforma. Po dokonaniu wpłaty zostanie wystawiona faktura VAT. Szkolenia otwarte 2019 w IBD Business School to dobra i pewna inwestycja.

Wybrane szkolenia otwarte 2019 –  I kwartał

szkolenia otwarte 2019W szczególności zapraszamy na szkolenia, na które już kompletują się grupy uczestników i pozostały ostatnie wolne miejsca:

Rising Leaders Program (RLP) – szkolenie z przywództwa dla nowych menedżerów – Katowice, rozpoczęcie: 7 stycznia 2019

Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych – Warszawa, rozpoczęcie: 19 stycznia 2019

Practitioner Coach Diploma (PCD) – dwie edycje: Antalya, Turcja, 8-10 marca 2019 oraz Serock k. Warszawy, 15-17 marca 2019

 

Szkolenia otwarte 2019 – HR

Uwadze dyrektorów działów HR w dużych firmach i właścicieli mniejszych polecamy nasze profesjonalne szkolenia otwarte z zarządzania kapitałem ludzkim, które przygotowują do:

  • zawodu asesora AC/DC,
  • pełnienia obowiązków na stanowisku HR Business Partnera,
  • zarządzania talentami i karierą,
  • budowania i wdrażania systemów wynagrodzeń,
  • badania pracowników testem TIC pod względem ich potencjału motywacyjnego.

szkolenia otwarte 2019

Kursy trenerskie

Natomiast tych wszystkich, którzy lubią uczyć i chcą podnieść swoje kwalifikacje w tym zakresie, zapraszamy do przestudiowania oferty Szkoły Trenerów Biznesu IBD. Nasze kursy trenerskie cieszą się uznaniem i są często wybierane zarówno przez początkujących trenerów, jak i tych z doświadczeniem. Polecamy je nie tylko freelancerom, ale także trenerom wewnętrznym.

Szkolenia otwarte 2019 – coaching

szkolenia otwarte 2019Nasza oferta coachingowa – Szkoła Coachingu IBD-NMC – dzięki współpracy z Noble Manhattan Coaching i doświadczonej kadrze coachów-trenerów jest kompleksowa i komplementarna. Każdy uczestnik może sobie wybrać taki program, który mu najbardziej odpowiada na danym etapie jego osobistego rozwoju zawodowego. Uczymy coachingu w sposób usystematyzowany i z poszanowaniem standardów, uznawanych na świecie jako podstawowe i konieczne.

Zobacz wszystkie szkolenia i kursy dla menedżerów – lista w podziale na obszary tematyczne

Zapraszamy do kontaktu:

Dział Programów Otwartych
(22) 768 20 22, 695 330 033
szkoleniaotwarte@ibd.pl

Powrót...