Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Witold Mockałło

senior, coach

Ukończył MBA prowadzone przez Uniwersytet Łódzki i University of Maryland. Kursy trenerskie ukończył w OSH Kontrakt i Akademię Trenerską – w Nowych Motywacjach. Jeden z najbardziej doświadczonych polskich trenerów i coachów specjalizujących się w problematyce zarządzania sprzedażą i umiejętnościach menedżerskich.

Wieloletni pracownik dydaktyczny Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Łodzi. Od 17 lat pracuje w firmach farmaceutycznych od stanowiska przedstawiciela medycznego, trenera wewnętrznego, szefa zespołu trenerów, po dyrektora sprzedaży.
Jako trener bazuje na własnych doświadczeniach z wieloletniej praktyki menedżera, szefa sprzedaży i prezesa zarządu dużych szwajcarskich koncernów farmaceutycznych, które od podstaw tworzył i uruchamiał na rynku polskim. Prowadzi warsztaty i sesje problemowe dla handlowców, szefów sprzedaży i menedżerów najwyższego szczebla, w firmach posiadających rozbudowane struktury handlowe.
Od kilkunastu lat zajmuje się coachingiem. Szkolił takie firmy, jak: Mepha Ltd, Herbapol Poznań, Boehringer Ing. TP SA, Anmar i inne z umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych, komunikacji, motywacji pracowników, zarządzania zespołami pracowniczymi.
Prywatnie miłośnik Bieszczadów, organizator wypraw turystycznych (Syberia, Bajkał), kolekcjoner samochodów zabytkowych.