Grasz o staż 2015

Termin i lokalizacjaWarszawa, 25.06.2015 - 25.06.2015

Gala Finałowa 20. edycji konkursu odbędzie się w tym roku 25 czerwca. IBD Business School juz po raz szósty jest fundatorem nagród dodatkowych w postaci bezpłatnego udziału w kursie „Coaching Fundamentals Certificate” dla dwóch osób. Organizatorami konkursu są PwC Polska i „Gazeta Wyborcza”.

Maj i czerwiec to czas na spotkania rekrutacyjne z kandydatami na praktyki, m.in. w międzynarodowych korporacjach, polskich spółkach, instytucjach finansowych, agencjach reklamowych, domach mediowych, organizacjach pozarządowych, Kancelarii Prezydenta RP, ministerstwach, kancelariach prawnych, instytucjach naukowych w całej Polsce.

Oferta konkursowa obejmuje także atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji laureatów. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii. Wśród innych nagród są studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne, kursy językowe, prenumeraty branżowych czasopism, książki o tematyce biznesowej.

Bieżące informacje na temat przebiegu konkursu można znaleźć na www.grasz.pl

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Kurs Executive & Corporate Coach Diploma na Teneryfie
03.11.2017 - 05.11.2017, Teneryfa

Szkoła Coachingu IBD-NMC  w dniach 3-5.11. 2017 r. organizuje na Teneryfie anglojęzyczną edycję kursu ECCD.

Nabór otwarty

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi