dr Beatricze Andrzejewska
Dyrektor Projektów
w Centrum Eksperckim
Szkoła Trenerów Biznesu IBD
bandrzejewska@ibd.pl

IBD Business School kształci trenerów biznesu od ponad 10 lat. Naszą ofertę adresujemy zarówno do osób pracujących w tym zawodzie jako freelancerzy czy prowadzący szkolenia we własnych firmach, jak i do menedżerów zarządzających zespołami.

Wszystkie programy szkoleniowe są oparte na autorskiej metodologii ekspertów IBD, sprawdzonej w wielu programach kastomizowanych realizowanych dla firm i w organizowanych w różnych miastach kraju edycjach programów otwartych. Polecamy je z pełnym przekonaniem! Już spore grono naszych absolwentów z powodzeniem uprawia dziś ten trudny i poszukiwany zawód.

Szkolenia dla trenerów biznesu

Dlaczego warto nauczyć się zawodu trenera biznesu w IBD Business School? Ponieważ kształcimy trenerów już wiele lat. Wiemy, co w ich pracy jest najtrudniejsze. Trener biznesu to zawód dla wytrwałych, dla tych, którzy wiedzą, jak łączyć teorię i praktykę, potrafią cierpliwie budować własny warsztat. Nie można być dobrym trenerem biznesu, jeśli się np. nie uwzględnia specyfiki branżowej czy liczebności grup, czy wreszcie wieku uczących się.