Miejsce zajęć MBA

Główne miejsce zajęć MBA w IBD Business School to ośrodek Green Park Conference Centre w Serocku. Niektóre zajęcia w ramach  programu Executive MBA, organizowanego wspólnie z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym odbywać się będą w kampusie tej uczelni w Warszawie. Są to m.in. warsztaty, seminaria, wykłady gościnne czy obrona prac dyplomowych.

Green Park Conference Centre w Serocku

miejsce zajęć MBA

Green Park przyciąga swoją wyjątkową atrakcyjnością – zarówno jeśli chodzi o lokalizację, odpowiednie wyposażenie, jak i możliwość organizowania różnorodnych form zajęć edukacyjnych czy wypoczynku. Znajduje się w odległości ok. 40 km od centrum stolicy. Spełnia wszystkie funkcje nowoczesnego kampusu. Jego główne atuty to w szczególności:

  • nowoczesny budynek z pierwszorzędnym i kompleksowym zapleczem edukacyjnym,
  • doskonałe warunki do spotkań i pracy, sprzyjające procesowi uczenia się i inspirującym dyskusjom,
  • sale szkoleniowe i konferencyjne wyposażone w odpowiedni sprzęt i szybkie łącza internetowe, zapewniające dostęp do sieci w całym obiekcie, w tym w pokojach noclegowych,
  • ceniona przez smakoszy kuchnia,
  • komfortowe pokoje noclegowe,
  • przestronne, zaciszne i spokojne miejsce otoczone sosnowym lasem, zachęcające do aktywnego wypoczynku w czasie wolnym od zajęć.

Green Park jest położony niedaleko lotniska międzynarodowego, które znajduje się w Modlinie. IBD Business School zapewnia studentom studiów MBA dojazd do ośrodka z lotniska na Okęciu i z Modlina oraz Dworca Centralnego. Podczas zjazdów dydaktycznych studenci mogą skorzystać z zakwaterowania w pokojach noclegowych ośrodka.

Warszawski kampus Uniwersytetu SWPS

miejsce zajęć MBA

Warszawska siedziba Uczelni jest położona na terenie dawnych Zakładów Wytwórczych Aparatury Rozdzielczej przy ulicy Chodakowskiej 19/31 na warszawskiej Pradze.

Po remoncie i adaptacji to obecnie  nowoczesny kampus  o powierzchni 23 tys. m2, w którym znajdują się sale wykładowe i aule, biblioteka i księgarnia, pracownie i laboratoria wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Budynek uczelni jest w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Są tu także dwie restauracje, strefa wypoczynku, sklepik i stanowiska komputerowe z dostępem do sieci.