Twój sukces

Kariera MBA – jak ją skutecznie budować

Kariera MBA

Oferujemy studia MBA, które zostały starannie zaprojektowane z myślą o Tobie. Nie jesteśmy tylko po to, aby Cię uczyć. Jesteśmy, aby ułatwić Ci zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia oraz podnoszenie kwalifikacji. Z naszego punktu widzenia, cele i zadania nauczania na studiach MBA wpływają na wyniki, które mają zasadnicze znaczenie w osiąganiu przez absolwentów sukcesów w świecie biznesu. Bardzo nam zależy na tym, aby każdy student mógł zakończyć nasz program w rozsądnym czasie, tak aby mógł uzyskać jak najlepsze wyniki. Z jednej strony, biorąc pod uwagę wymagający charakter tych programów, a z drugiej – Twoją pracę i obowiązki rodzinne, wiemy, że osiągnięcie sukcesu nie będzie łatwe. Niemniej, zrobimy wszystko, co jest w naszej mocy, aby pomóc Ci podołać temu wyzwaniu i osiągnąć sukces.

Twój sukces jest naszym sukcesem

Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem średniego szczebla, czy doświadczonym profesjonalistą na szczycie swojej kariery, dzięki naszym studiom MBA poznasz sposoby aktywnego kierowania nią i stworzysz sieć profesjonalnych kontaktów z innymi studentami i absolwentami.   W trakcie nauki będzie okazja rozpocząć pracę z mentorami, którzy są doświadczonymi liderami biznesu. To pozwoli Ci stworzyć profesjonalny plan rozwoju, powiązany z długoterminowym planem biznesu i celami Twojej kariery. Nie jesteśmy zainteresowani, abyś „wkuwał” wiedzę z podręczników w celu zdania egzaminów. Przeciwnie, chcemy pomóc rozwijać Twoją filozofię zarządzania i pomóc w tworzeniu doskonałych umiejętności menedżerskich i niezawodnych praktyk biznesowych. Mamy nadzieję, że przez te nowe doświadczenia staniesz się psychicznie silniejszy, bardziej kompetentny w roli lidera, bardziej skłonny podejmować ryzyko i będziesz w stanie przyciągnąć innych ludzi do realizacji atrakcyjnych wizji biznesowych. A gdy to się stanie, będziemy wiedzieli, że odnieśliśmy sukces jako szkoła biznesu.

Kariera po MBA

Praktyka potwierdza, że dyplom studiów MBA, w tym w formie Executive:

  • może stanowić silny bodziec w rozwoju kariery zawodowej menedżerów
  • pozwala szybko awansować w obecnej organizacji lub znaleźć nowe możliwości zatrudnienia lub samozatrudnienia
  • umożliwia wypełnienie luki pomiędzy obecną sytuacją zawodową studenta a celami rozwoju jego kariery na przyszłość
  • ułatwia i przyśpiesza zmianę branży, mobilizuje do podejmowania nowych wyzwań zawodowych, w tym w innych krajach, gdzie warunki pracy i perspektywy rozwoju są najbardziej korzystne