Twój sukces

 

Oferujemy studia MBA, które zostały starannie zaprojektowane z myślą o Tobie. Nie jesteśmy po to, aby Cię uczyć. Jesteśmy, aby ułatwić Ci zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia oraz podnoszenie kwalifikacji. Z naszego punktu widzenia, cele i zadania nauczania na studiach MBA wpływają na wyniki, które mają zasadnicze znaczenie w osiąganiu przez absolwentów sukcesów w świecie biznesu. Bardzo nam zależy na tym, aby każdy student mógł zakończyć nasz program w rozsądnym czasie, tak aby mógł uzyskać jak najlepsze wyniki. Z jednej strony, biorąc pod uwagę wymagający charakter tych programów, a z drugiej – Twoją pracę i obowiązki rodzinne, wiemy, że osiągnięcie sukcesu nie będzie łatwe. Niemniej, zrobimy wszystko co jest w naszej mocy, aby pomóc Ci podołać temu wyzwaniu i osiągnąć sukces.

Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem średniego szczebla, czy doświadczonym profesjonalistą na szczycie swojej kariery, dzięki naszym studiom MBA poznasz sposoby aktywnego kierowania nią i stworzysz sieć profesjonalnych kontaktów z innymi studentami i absolwentami.   W trakcie nauku będzie okazja rozpocząć pracę z mentorami, którzy są doświadczonymi liderami biznesu, co pozwoli Ci stworzyć profesjonalny plan rozwoju, powiązany z długoterminowym planem biznesu i celami Twojej kariery. Nie jesteśmy zainteresowani, abyś „wkuwał” wiedzę z podręczników w celu zdania egzaminów; przeciwnie, chcemy pomóc rozwijać Twoją filozofię zarządzania i pomóc w tworzeniu doskonałych umiejętności menedżerskich i niezawodnych praktyk biznesowych. Mamy nadzieję, że przez te nowe doświadczenia staniesz się psychicznie silniejszy, bardziej kompetentny w roli lidera, bardziej skłonny podejmować ryzyko i będziesz w stanie przyciągnąć innych ludzi do realizacji atrakcyjnych wizji biznesowych. A gdy to się stanie, będziemy wiedzieli, że odnieśliśmy sukces jako szkoła biznesu.

Praktyka potwierdza, że dyplom studiów MBA, w tym w formie Executive:

  • może stanowić silny bodziec w rozwoju kariery zawodowej menedżerów
  • pozwala szybko awansować w obecnej organizacji lub znaleźć nowe możliwości zatrudnienia lub samozatrudnienia
  • umożliwia wypełnienie luki pomiędzy obecną sytuacją zawodową studenta a celami rozwoju jego kariery na przyszłość
  • ułatwia i przyśpiesza zmianę branży, mobilizuje do podejmowania nowych wyzwań zawodowych, w tym w innych krajach, gdzie warunki pracy i perspektywy rozwoju są najbardziej korzystne