Executive MBA

Program opracowany wspólnie z Ashridge Executive Education, prowadzony wspólnie z Uniwersytetem SWPS. Międzynarodowi wykładowcy. Zajęcia odbywają się w języku angielskim. Dyplom MBA wydawany przez IBD w partnerstwie z Ashridge i SWPS. Dodatkowo świadectwo studiów podyplomowych SWPS.

International MBA

Program oferowany we współpracy z Buckinghamshire New University. Jest skierowany do menedżerów i specjalistów pracujących w międzynarodowym środowisku. Zajęcia odbywają się w języku angielskim. Brytyjski dyplom MBA wydawany przez Buckinghamshire New University.

MBA

Praktyczny, nowatorski program stworzony z myślą o polskim biznesie. Kładzie nacisk na rozwiązywanie konkretnych problemów zarządzania. Prowadzony przez cenionych wykładowców-praktyków. Zajęcia odbywają się w języku polskim. Dyplom wydawany przez IBD Business School.

Najnowsze

INTERNATIONAL MBA PROGRAMME LAUNCH

INTERNATIONAL MBA PROGRAMME LAUNCH

IBD Business School  cordially invites all interested parties  to an official launch of the School’s newest MBA programme, offered in collaboration with Buckinghamshire New University.     D...>>

Polecamy: Green Park Conference Centre