Budżet szkoleniowy 2019. Możliwość wykupu voucherów na szkolenia otwarte w 2020

IBD Business School proponuje firmom zgłoszenie udziału pracowników w szkoleniach otwartych w 2020 roku dzięki zakupowi voucherów szkoleniowych do końca bieżącego roku. Zwykle zdarza się tak, że w ostatnich miesiącach trudno jest optymalnie wykorzystać zaplanowany budżet szkoleniowy. Z różnych powodów pracownicy, którzy są objęci programem szkoleniowym w firmie, nie mogą uczestniczyć w wybranych przez siebie szkoleniach. Często jest to związane z nagromadzeniem działań czy projektów, które powinny być wykonane do końca roku. Bywają też powody osobiste nieobecności pracowników. W takim przypadku najlepiej jest zaplanować już teraz szkolenia dla takich osób w przyszłym roku, przeznaczając na nie niewykorzystane środki z budżetu szkoleniowego.

Zobacz pełny kalendarz szkoleń otwartych

 

budżet szkoleniowy

Budżet szkoleniowy a zakup voucherów. Wykonaj 3 proste kroki:

 1. Wybierz wartość vouchera (już od 500 PLN)
 2. Skontaktuj się z Działem Programów Otwartych w IBD Business School (dzwoniąc pod nr telefonu 22 768 20 22 lub 695 330 033, lub pisząc na adres: szkoleniaotwarte@ibd.pl)
 3. Opłać i odbierz voucher

Jakie szkolenia otwarte polecamy w szczególności?

 1. High Performance Leadership (HPL)
 2. Rising Leaders Program (RLP)
 3. Certified HR Business Partner (CHRBP)
 4. Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC)
 5. Certificate in Talent and Career Management (CTCM)
 6. Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych
 7. Finanse dla niefinansistów poziom I
 8. Finanse dla niefinansistów poziom II
 9. Coaching Fundamentals Certificate (CFC)
 10. Business Trainer Certificate (BTC)

Warto wiedzieć, że o wysokości vouchera decyduje sam nabywca. Voucher może być następnie wykorzystany przez jedną lub więcej osób i pokryć całość albo część wartości szkolenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej voucherowej oferty. Ułatwi ona lepsze wykorzystanie w firmach tegorocznego budżetu szkoleniowego, przede wszystkim mając na względzie dobrze zaplanowany rozwój zawodowy pracowników. Taki voucher to także dobry pomysł na prezent świąteczny lub jako nagroda roczna dla pracownika za jego osiągnięcia.

A jeśli szukają Państwo dobrego, klimatycznego miejsca na przeprowadzenie szkoleń zamkniętych, z pełnym przekonaniem polecamy Green Park Conference Centre w Serocku.

Green Park Conference Centre w Serocku

Powrót...