Szkolenia otwarte w IBD Business School – majowe edycje 2019

Potwierdzamy terminy najbliższych edycji szkoleń otwartych, które odbędą się w Warszawie i Katowicach. Zapraszamy do skorzystania z ostatnich wolnych miejsc. Szkolenia otwarte w IBD Business School, organizowane od blisko 30 lat, to sprawdzona i uznana forma podnoszenia profesjonalnych kwalifikacji i umiejętności miękkich oraz nabywania nowych kompetencji biznesowych.

Szkolenia otwarte – Warszawa

szkolenia otwarte w IBD Business SchoolW warszawskim ośrodku Sienna Training Centre w dniach 20-21 maja odbędzie się szkolenie Finanse dla niefinansistów. Polecamy je wszystkim menedżerom funkcjonalnym – m.in. marketingu, HR, logistyki, a także kierownikom działów, osobom prowadzącym projekty czy właścicielom firm. Szkolenie pozwala uczestnikom usystematyzować i pogłębić wiedzę z podstawowych zagadnień finansowych i poznać specjalistyczną terminologię. Uczy prawidłowego rozumienia informacji finansowych oraz wpływu podejmowanych decyzji na płynność i wartość firmy.

Kilka dni wcześniej, 17 maja rozpocznie się podstawowy kurs coachingu Coaching Fundamentals Certificate (CFC). Nabór na tę edycję jest już zamknięty, dlatego zapraszamy do skorzystania z terminów czerwcowych tego szkolenia. Kurs CFC, z międzynarodową certyfikacją, jest prowadzony przez doświadczonych coachów. Pozwala nabyć podstawowe i umiejętności coachingowe, które są niezbędne w pracy w firmie lub w charakterze coacha.

 

Szkolenia otwarte – Katowice

Z przyjemnością potwierdzamy, że 18 maja w Katowicach rozpocznie się 7-sesyjne szkolenie dla HR business partnerów:  Certified HR Business Partner. Program przygotowuje do profesjonalnego zarządzania zasobami ludzkimi w firmie. Pozwala nabyć i utrwalić – m.in. poprzez praktyczne ćwiczenia i analizę wybranych studiów przypadku – kompetencje niezbędne w strategicznym partnerstwie na poziomie najwyższego kierownictwa organizacji.

Kompletuje się także katowicka grupa uczestników szkolenia dla asesorów  Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC). Edycja rozpocznie się 27 maja. Organizowany przez IBD Business School kurs dla asesorów jest oparty na metodyce i zaleceniach, zawartych  „Guidelines and Ethical Considerations for Assessment Center Operations International Task Force on Assessment Center Guidelines.  Odpowiada zatem najlepszym i sprawdzonym międzynarodowym standardom. Składa się z trzech intensywnych sesji, prowadzonych w formie zajęć warsztatowych, z wykorzystaniem różnorakich ćwiczeń i symulacji zadań asesorskich.

szkolenia otwarte w IBD Business School

|| Szkolenia otwarte w IBD Business School: tel. +48 22 768 20 22, tel. kom. 695 33 00 33, szkoleniaotwarte@ibd.pl

|| Zobacz także listę szkoleń otwartych w układzie tematycznym

 

Powrót...