Usługi konferencyjne w Green Park Conference Centre i Sienna Training Centre

Usługi konferencyjne, jakie świadczy IBD Business School, przede wszystkim wyróżnia dbałość o ich wysoki standard i profesjonalizm.  Przykładamy niezmiennie dużą wagę do obsługi klientów – od przyjęcia zamówienia do ostatniego dnia jego realizacji.

 

Kampus IBD Busineusługi konferencyjness School to dwa nowoczesne ośrodki szkoleniowe o wysokim standardzie: Green Park Conference Centre w Serocku oraz Sienna Training Centre w Warszawie. W obu są organizowane konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania biznesowe, a także różnego rodzaju ważne wydarzenia firmowe. Jesteśmy także otwarci na propozycje klientów odnośnie do różnych form uatrakcyjnienia pobytów grupowych. W szczególności piękne położenie Green Parku na skarpie Zalewu Zegrzyńskiego inspiruje do organizacji imprez na świeżym powietrzu. W czasie wolnym od zaplanowanych zajęć polecamy wycieczki, spacery, przejażdżki rowerowe czy biesiady przy ognisku.

Nasze główne atuty to: dogodna lokalizacja zarówno głównej części kampusu w Serocku, jak i jego warszawskiej filii, komfort i nowoczesność, kameralna atmosfera, profesjonalny i życzliwy personel.

 

 

Kampus w obu swoich usługi konferencyjnesiedzibach przede wszystkim realizuje własne programy rozwojowe i organizuje ważne wydarzenia i debaty, adresowane do biznesu oraz środowiska naukowo-badawczego.

Kompleksowe usługi konferencyjne i szkoleniowe dla firm, administracji publicznej i instytucji pozarządowych, a także dla osób indywidualnych kampus IBD świadczy od 1996 roku. Klienci cenią współpracę z nami za niezmiennie wysoki poziom obsługi na każdym etapie realizacji usług.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego! Będzie nam bardzo miło móc gościć Państwa w naszych ośrodkach.

STRONA GREEN PARK CONFERENCE CENTRE i SIENNA TRAINING CENTRE

 

D o  p o b r a n i a  f o l d e r y:

Green Park Conference Centre

Sienna Training Centre

KONTAKT I REZERWACJE

tel.: (22) 782 78 87, (22) 782 89 11, (22) 782 89 19
tel. kom. 607 857 136, faks: (22) 782 73 91
e-mail: rezerwacje@ibd.pl 

usługi konferencyjne