International MBA

Program oferowany we współpracy z Buckinghamshire New University. Jest skierowany jest do menedżerów i specjalistów pracujących lub planujących pracować w środowisku międzynarodowym.

Program International MBA trwa 24 miesiące, składa się z 8 modułów, cyklu warsztatów rozwijających kompetencje osobiste i zawodowe oraz pracy dyplomowej. Jest tak zaprojektowany, aby pomóc uczestnikom w sprostaniu wyzwaniom zarządzania w globalnym otoczeniu biznesowym. Studenci otrzymają dyplom MBA wydawany przez IBD Business School oraz oryginalny brytyjski dyplom wydawany przez Buckinghamshire New University.

D o  p o b r a n i a: International MBA - broszura

 

Dlaczego warto wybrać International MBA?

Międzynarodowa wiedza i doświadczenie

Mocna dawka aktualnej wiedzy i cennego międzynarodowego doświadczenia dzięki zawartości tematycznej programu, wielokulturowym grupom studentów i międzynarodowym projektom doradczym. Ponadto studenci mają okazję uczestniczenia w studyjnym wyjeździe zagranicznym.

Rozwój kompetencji i umiejętności miękkich

Rozbudowany cykl rozwoju kompetencji menedżerskich, realizowany w okresie trwania programu. Jest oparty na wieloletnim i unikalnym doświadczeniu IBD w rozwoju kompetencji menedżerskich w ramach realizacji dla firm programów szkoleniowych i doradczych.

Brytyjski dyplom Master of Business Administration

Program spełnia standardy jakości szkolnictwa wyższego Wielkiej Brytanii, cenione i uznawane na całym świecie za jedne z najwyższych. Absolwenci otrzymują brytyjski dyplom MBA Buckinghamshire New University, taki jaki otrzymują uczestnicy tego programu w Anglii.

Innowacyjna organizacja i metodyka studiów

Zajęcia są prowadzone w weekendy w formie comiesięcznych sesji rezydencyjnych. Część procesu dydaktycznego jest realizowana w ramach dynamicznego e-learningu. Obecność w kampusie w dni robocze jest ograniczona do niezbędnego minimum.

28 lat doświadczenia w edukacji menedżerskiej

IBD Business School od 1990 kształci kadry menedżerskie. Nasza oferta zawiera trzy programy MBA, które odzwierciedlają potrzeby biznesu w zglobalizowanej gospodarce. Adresujemy ją do ambitnych profesjonalistów zarządzania.

Zastosowanie cyfrowych modeli biznesowych

Program dostarcza aktualnej wiedzy z praktyki zarządzania. Zakres tematyczny programu, opracowany w 2016 roku w Buckinghamshire New University, odzwierciedla najnowsze trendy w zastosowaniu technologii cyfrowych w biznesie.

Stypendia w USA i Brazylii

Zakwalifikowanych kandydatów na studia MBA w IBD Business School zapraszamy do udziału w konkursie stypendialnym na kilkutygodniowe programy menedżerskie,  realizowane w brazylijskiej International Business School-Americas  w Sao Paolo i kalifornijskim University of La Verne.

Szczegółowe informacje: