Kształcenie Menedżerów a MBA – fenomen popularności MBA. Rozmowy IBD.

Kategorie: Wideoteka, Zarządzanie

Kształcenie menedżerów a MBA

No właśnie, kształcenie menedżerów a MBA – jakie miejsce w menedżerskiej edukacji zajmują studia Master of Business Administration?  Co najbardziej odróżnia je od uniwersyteckich kierunków? Dlaczego menedżer, zamierzający osiągnąć sukces w zarządzaniu – lokalnymi firmami i międzynarodowymi korporacjami – powinien podjąć naukę na takich studiach? W czym tkwi ich „niezastępowalność” przez inne formy zdobywania wiedzy i praktyki zarządczej?

Profesorowie Henryk Sterniczuk i Jan Nowak, czyli praktycy z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w zakresie kształcenia menedżerów, rozmawiają o tym, dlaczego studia MBA, mając już ponadstuletnią historię, nadal cieszą się dużą popularnością. Jakie dają korzyści zarówno dla młodych osób, z niewielkim doświadczeniem i np. tylko z licencjatem (niezależnie od profilu studiów bazowych), jak i dla tych bardziej doświadczonych menedżerów. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

MBA dla doświadczonych menedżerów – oferta IBD Business School

IBD Business School wspólnie z uczelnianymi partnerami i organizacjami kształcenia menedżerów prowadzi trzy programy Master of Business Administration. Nasi partnerzy to: SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny,  Buckinghamshire New University,  Ashridge Executive Education, Noble Manhattan Coaching i Brytyjsko-Polska Izba Handlowa. Dowiedz się więcej o naszych studiach MBA:

Kształcenie menedżerów a MBA

 

MBA dla doświadczonych menedżeró

 

Kształcenie menedżerów MBA

Studia MBA w formule zamkniętej

IBD Business School zaprasza do współpracy firmy, które planują kształcenie swojej kadry zarządzającej i młodych ambitnych menedżerów w ramach zamkniętej formuły. Nasze studia MBA możemy przeprowadzić w modułowym wariancie, specjalnie zaprojektowanym dla tych organizacji, które zamierzają skierować na studia swoich pracowników.

Doświadczenie IBD Business School w dopasowywaniu programów rozwoju kadry menedżerskiej do potrzeb konkretnych organizacji jest wieloletnie, udokumentowane i różnorodne, jeśli chodzi o branże i wielkość firm. Programy studiów MBA możemy opracować wspólnie z partnerem zamawiającym i poprowadzić je w języku angielskim lub polskim. Oferujemy także zorganizowanie wyjazdowych sesji za granicę w celu poznania międzynarodowej praktyki zarządczej.

Studia MBA w formule zamkniętej organizujemy w postaci sesji stacjonarnych, uzupełnianych aktywnymi zajęciami e-learningowymi. Zajęcia mogą się odbywać w naszym kampusie – Green Park Conference Centre w Serocku lub w miejscu wskazanym przez klienta.

Studia MBA

 

Zapraszamy do kontaktu

 

[ssba]